Перейти к основному содержанию

Будуючи надійність

пн, 09/30/2019 - 18:00

Спираючись на офіційні сайти компаній та послуговуючись даними з відкритих джерел, редакція журналу БІЗНЕС відібрала Топ-10 забудовників столичного регіону з високим рівнем надійності.

За період оцінки розглядалася діяльність компаній у 2018 р. та першій половині 2019 р. У довідках забудовників квадратні метри та житлові комплекси, здані в експлуатацію, вказані саме за цей період роботи на ринку. Девелопери, які за цей час не здали жодного будинку в експлуатацію, або ті, хто наразі не веде житлового будівництва, не потрапили до переліку. Оцінювалося й те, як девелопер виконував взяті на себе зобов’язання перед покупцями в разі виникнення труднощів. Редакція також брала до уваги результати голосування, яке було проведено на сайті БІЗНЕСа.

Всі зазначені компанії вирізняються багаторічною стабільною роботою на ринку, а також високим рівнем довіри з боку споживача.

Експертами у створенні рейтингу стали фахівці Українського клубу нерухомості (URE Club).

1fkbfk45dfkmПрАТ "Холдингова компанія "Київміськбуд"

На ринку з 1955 р., за цей час в експлуатацію здано майже 6,5 тис. житлових будинків загальною площею понад 45 млн кв.м.

Здано в експлуатацію: 260 тис.кв.м.

ЖК, здані в експлуатацію: 1-й, 2-й та 3-й будинки ЖК “Каховська”, 5-й, 6-й, 7-й, 8-й та 9-й будинки ЖК “Новомостицько-Замковецький”; “Горлівська”; ЖК на вул.Іоанна Павла ІІ; ЖК на вул.Обухівській.

Використання якісних будматеріалів і обладнання: монолітно-каркасна технологія будівництва, зовнішні стіни — газоблок, керамоблок або цегла 250 мм, мінеральна вата, енергозберігаючі склопакети, індивідуальні лічильники обліку ресурсів.

Будівництво об’єктів соціальної інфраструктури: дитсадок у ЖК на вул.Обухівській; котельня №5 у ЖК “Новомостицько-Замковецький”.

Кредитні програми з банками: ПАТ “АБ “Укргазбанк”, АТ “Кристалбанк”.

Кількість житлових об’єктів на етапі будівництва станом на 1 вересня 2019 р.: 20 ЖК (66 будинків); загальний будівельний заділ компанії перевищує 2 млн кв.м; дитсадок у ЖК “Каховська”.

2fkbfk45dfkm"Укрбуд"

На ринку з 1991 р., за цей час здано в експлуатацію понад 11,2 млн кв.м житла. На ринку Києва працює з 2012 р., за цей час здано в експлуатацію 835 тис.кв.м житла.

Здано в експлуатацію в Києві: близько 131,8 тис.кв.м.

ЖК, здані в експлуатацію в Києві: “Аристократ”, Spas Sky, “Верховина”, “Козацький”, 1-й будинок ЖК “Академ Парк”, 10-й, 11-й, 12-й будинки ЖК “ПодолГрад”, 5-6-та секції ЖК “Харківський”, 3-я секція ЖК “Новомостицкий”, 5-й, 6-й будинки ЖК “Кирилівський Гай”.

Використання якісних будматеріалів і обладнання: керамічна цегла, мінеральна вата, енергозберігаючі металопластикові вікна, навісні вентильовані фасади.

Будівництво об’єктів соціальної інфраструктури: благоустрій.

Кредитні програми з банками: ПАТ “АБ “Укргазбанк”, ПАТ “КБ “Глобус” та АТ “Ощадбанк”.

Кількість житлових об’єктів на етапі будівництва станом на 1 вересня 2019 р.: 26 ЖК загальною площею понад 1,4 млн кв.м.

3fkbfk45dfkm"Інтергал-Буд"

На ринку з 2003 р., за цей час у Києві та області здано в експлуатацію 41 будинок у 10 ЖК загальною площею близько 837,7 тис.кв.м.

Здано в експлуатацію в Києві та області: 199,1 тис.кв.м.

ЖК, здані в експлуатацію: “Паркові озера”, “Яскравий”, “Малахіт”, “Деміївка”, “Традиція”, “Озерний гай Гатне”.

Використання якісних будматеріалів і обладнання: монолітно-каркасна технологія будівництва, керамічні блоки, мінеральна вата, енергозберігаючі вікна із заповненням склопакета аргоном.

Будівництво об’єктів соціальної інфраструктури: 2 дитсадки, торговельний центр, підземні та окремо збудовані паркінги, клініка.

Кредитні програми з банками: ПАТ “КБ “Глобус”, ПАТ “АБ “Укргазбанк”.

Кількість житлових об’єктів на етапі будівництва станом на 1 вересня 2019 р.: 47 житлових будників у 17 ЖК загальною площею 1,2 млн кв.м; дитячий садок, торговельний центр, окремий паркінг.

4fkbfk45dfkmKAN Development

На ринку з 2001 р., за цей час здано в експлуатацію понад 2,5 млн кв.м житлових площ.

Здано в експлуатацію: 121 тис.кв.м.

ЖК, здані в експлуатацію: 1-ша черга ЖК “Республіка”, 1-ша черга ЖК “Файна Таун”, 2-га черга ЖК “Тетріс Холл”.

Використання якісних будматеріалів і обладнання: Керамічні блоки, мінеральна вата, панорамні енергозберігаючі вікна, система сортування сміття, припливна вентиляція в усіх зонах загального користування.

Будівництво об’єктів соціальної інфраструктури: “Гімназія А+” в ЖК “Комфорт Таун”, “Академія спорту А+” у ЖК “Республіка” площею 4,8 тис. м2, дитячий садочок Academy Ecoland A+ у ЖК “Тетріс Холл” площею 2,6 тис. м2.

Кредитні програми з банками: АТ “Ощадбанк”, ПАТ “КБ “Глобус”, АБ “Кліринговий Дім”.

Кількість житлових об’єктів на етапі будівництва станом на 1 вересня 2019 р.: ЖК “Республіка”, “Файна Таун” сумарною площею майже 250 тис. м2.

5fkbfk45dfkmCity One Development

На ринку з 2010 р., за цей час побудовано близько 700 тис.кв.м площ.

Збудовано: 93,420 тис.кв.м.

ЖК, здані в експлуатацію: ЖК преміум-класу “Бульвар Фонтанів”.

Використання якісних будматеріалів і обладнання: Керамічна цегла, негорюча мінеральна вата, навісні вентильовані фасади з керамограніту, енергозберігаючі металопластикові вікна з дзеркальним напиленням, пасажирські та вантажні ліфти Kleemann.

Будівництво об’єктів соціальної інфраструктури: дитячий садок площею 1,419 тис.кв.м в ЖК “Бульвар фонтанів”.

Кількість житлових об’єктів на етапі будівництва станом на 1 вересня 2019 р.: 6-та та 7-ма черги ЖК бізнес-класу “Новопечерські Липки”; 2-га черга ЖК комфорт-класу “Святобор”.

6fkbfk45dfkmБудівельна група "Синергія"

На ринку з 2011 р., за цей час здано в експлуатацію 24 будинки загальною площею понад 150 тис.кв.м.

Здано в експлуатацію: 65,9 тис.кв.м.

ЖК здані в експлуатацію: 2 будинки ЖК “Синергія 2+”, 2 будинки ЖК Green Side.

Використання якісних будматеріалів і обладнання: газобетонні та керамзитобетонні блоки, керамічна цегла, мінеральна вата, енергозберігаючі вікна Rehau.

Будівництво об’єктів соціальної інфраструктури: газова котельня з обладнанням Buderus у ЖК Green Side.

Кредитні програми з банками: АТ “Кредобанк”, ПАТ “АБ “Укргазбанк”, АТ “Ощадбанк”, АТ “КБ “ПриватБанк”.

Кількість житлових об’єктів на етапі будівництва станом на 1 вересня 2019 р.: ЖК “Синергія 3+”, ЖК City Park, ЖК “Синергія Сіті”, ЖК Green Side загальною площею 232 тис.кв.м.

7fkbfk45dfkmCityconsult Development

На ринку з 2017 р., за цей час здано в експлуатацію 31 тис.кв.м житла.

Здано в експлуатацію: 31 тис.кв.м.

ЖК, здані в експлуатацію: будинки №10 та №11 ЖК “Лісовий квартал”.

Використання якісних будматеріалів і обладнання: мінеральна вата, керамічна цегла, енергозберігаючі склопакети, сертифіковані екологічно чисті будматеріали.

Будівництво об’єктів соціальної інфраструктури: благоустрій.

Кількість житлових об’єктів на етапі будівництва станом на 1 вересня 2019 р.: 7 ЖК загальною площею 279 тис.кв.м.

8fkbfk45dfkmDIM Group

На ринку з 2014 р., за цей час здано в експлуатацію 5 будинків загальною площею 98,8 тис.  кв. м. Це ЖК “Фамільний”, “Соборний”, “Автограф”.

Здано в експлуатацію: 76,1 тис. кв. м

ЖК, здані в експлуатацію: ЖК “Автограф”.

Використання якісних будматеріалів і обладнання: Керамічна цегла, натуральний камінь, мінеральна вата Rockwool, ліфти KONE, Schindler, Thyssenkrupp, Otis, Sigma, Mitsui, система багатоступеневого очищення води, енергозберігаючі склопакети з інноваційним архітектурним склом Guardian та алюмінієві профілі, датчики руху, LED-освітлення.

Будівництво об’єктів соціальної інфраструктури: Спортивний майданчик і сквер в ЖК “Автограф”, облаштування дитячих майданчиків біля ЖК “Метрополіс”.

Кредитні програми з банками: АТ “Правекс Банк”, АТ “OTП Банк”, АТ “Kредобанк”.

Кількість житлових об’єктів на етапі будівництва станом на 1 вересня 2019 р.: 5 об’єктів загальною площею 353,3 тис. м2. Це ЖК “Метрополіс”, “Новий Автограф”, “А136”, “А52”,  Park Lake City.

9fkbfk45dfkmБудівельна компанія "ГЕОС"

На ринку з 2004 р., за цей час здано в експлуатацію 17 об’єктів загальною площею 474,5 тис.кв.м.

Здано в експлуатацію: близько 110,2 тис.кв.м.

ЖК, здані в експлуатацію: ЖК Cardinal, 1-ша черга ЖК Melody Park, ЖК Adamant, Alter Ego.

Використання якісних будматеріалів і обладнання: Мінеральна вата, високоякісний бетон, керамічна цегла, енергозберігаючі склопакети.

Будівництво об’єктів соціальної інфраструктури: благоустрій.

Кредитні програми із банками: ПАТ “КБ “Глобус”, ТОВ KredEx.

Кількість житлових об’єктів на етапі будівництва станом на 1 вересня 2019 р.: ЖК Aria (48,8 тис. м2), 1-ша та 2-га черги ЖК Family&Friends (68,0 тис. м2),

1-ша та 2-га черги ЖК Orange City (132,6 тис. м2),

2-га черга ЖК Melody Park (8,1 тис. м2) та ЖК Auroom (12,1 тис. м2).

010fkbfk45dfkmTaryan Group (“Познякижилбуд”)

На ринку з 1996 р., за цей час здано в експлуатацію 47 будинків загальною площею понад 1 млн кв.м.

Здано в експлуатацію: 41,7 тис.кв.м.

ЖК, здані в експлуатацію: Jack House.

Використання якісних будматеріалів і обладнання: мінеральна вата, керамічна цегла, енергозберігаючі вікна Rehau.

Будівництво об’єктів соціальної інфраструктури: благоустрій.

Кількість житлових об’єктів на етапі будівництва станом на 1 вересня 2019 р.: ЖК Taryan Towers загальною площею 145,5 тис.кв.м.

Читайте також

Виростити «єдинорогів»: Партнерство бізнесу та освіти розвиває культуру стартапів

пн, 11/09/2020 - 12:39
Партнери освітньо-стипендійної програми CIG R&D LAB — керівники «Львівської політехніки», компаній Tech StartUp School та Chernovetskyi Investment Group — про те, чим їх вразили проєкти-переможці, в чому синергія вишів та бізнесу та перспективи співпраці.

Експортні варіанти: хто і як просуває "Made in Ukraine"

вт, 09/29/2020 - 12:00
БІЗНЕС розібрався, хто в Україні займається лобіюванням інтересів експортерів-виробників, та яких успіхів та невдач вони досягли.

Операція “Локалізація”: пошуки золотої середини

вт, 09/22/2020 - 09:11
Підприємці готові до локалізації, а от замовники їхньої продукції побоюються зниження конкуренції

Коронна фаза: COVID-19 ставить політиків і бізнес перед надскладним вибором

пт, 09/18/2020 - 22:48
Людство сьогодні вирішує, що важливіше: рятувати економіку чи планету

Тютюновий бунт: вітчизняна тютюнова галузь з легкої руки влади тріщить по швах

пт, 09/04/2020 - 10:22
Боротьба держави за податки з виробників сигарет не дає відчутного ефекту, а лише підриває галузь

Сяйво чистого розуму: інформаційно-просвітницький проєкт АТ “Фармак” — “Екошкола”

вт, 09/01/2020 - 15:53
Журнал БІЗНЕС представляє першого учасника ТОП-10 спецпроекту "Ековідповідальне рішення"   Виклик Допомогти в реалізації стратегії сталого розвитку держави, створивши освітню програму по усвідомленому використанню природних ресурсів і сталого розвитку шкіл.