Перейти к основному содержанию

Освіта міжнародного рівня — в кроковій доступності

пн, 09/14/2020 - 12:39

KAN — єдиний з вітчизняних девелоперів, який розвиває власну мережу освітніх закладів А+

Мова не просто про розміщення дитсадків та шкіл на території житлових комплексів. KAN створив унікальну освітню систему А+ для дітей віком від 1 до 19 років під наставництвом єдиного педагогічного колективу. Мешканці всіх комплексів від KAN завжди мають змогу відвести малечу в сучасну школу чи садок, не витрачаючи час у заторах.

З 2012 р. бренд А+ є синонімом якісної освіти. Кожен з освітніх просторів А+ має свою концепцію, яка відображає індивідуальність житлового комплексу, де він розміщений.

“Академія сучасної освіти А+” в ЖК “Комфорт Таун” заклала принципи розвитку всієї мережі. Програма поєднала вітчизняні та міжнародні стандарти, поглиблене викладання іноземних мов (англійська, французька, німецька, іспанська), теорію рішення винахідницьких завдань, фінансову грамоту, робототехніку тощо. Значну увагу приділено спорту, хореографії, музиці, театральній майстерності та деяким іншим напрямам фізичного та творчого розвитку.

Професійне футбольне поле 40х60 м відповідає стандартам FIFA. На свіжому повітрі розташовані гімнастичний комплекс та універсальна площадка (баскетбол, волейбол, бадмінтон), бігові доріжки з покриттям стандарту IAAF, стіна для скелелазіння тощо. А ще є їдальня зі здоровим харчуванням, бібліотека, професіональний лекторій, великий концертний зал на 200 місць, студія звукозапису обладнана сучасними музичними інструментами.

Також в ЖК “Комфорт Таун” розташований дитячий музичний клуб “ЗмійкА+” для дітей 2-6 років із якісно обладнаними локаціями та новими для України комплексними освітніми програмами із поглибленим вивченням музики. Активний та гармонійний фізичний розвиток — пріоритет у вихованні малюків.

У комплексі Central Park, що на Печерську, успішно працює “Дитячий клуб А+”. Авторська програма “Академія дитинства” — це унікальна розробка, основною метою якої є комплексна дошкільна підготовка для дітей від 1 до 6-7 років. Окрім цього, малюки займаються творчістю, спортом, музикою, англійською мовою та LEGOконструюванням.

Academy Ecoland, що відкрився у ЖК Tetris Hall, — перший в Україні проєкт дошкільної екоосвіти. Малеча розвивається у білінгвальних умовах, Oxford Program Our World розроблена спільно з National Geographic. Мотивуюче освітнє середовище згідно італійській методиці Reggio надає простір для виявлення та розкриття талантів кожної дитини. А привести малюка у садочок можна у самих капцях, бо розміщений він на першому поверсі ЖК.

Цієї осені у родині А+ відбулося поповнення — 1 вересня розпочала роботу школа та дитячий садок Respublika Kids на території ЖК “Республіка”. Акцент закладу — STEAM-напрямок, інтегрована програма тісно пов’язана з практикою, є дитячі наукові лабораторії та класи інформатики й робототехніки, Artстудія та музикальний зал. Загалом пропонується понад 20 напрямків позашкільної активності.

В умовах карантину підвищився попит на освітні послуги онлайн. Центр дистанційної освіти А+ ставить за мету навчити навчитися, згідно з філософією life long learning отримувати знання, швидко адаптуватись, реалізувати свій потенціал незалежно від обставин. Центр дистанційної освіти діє як структурний підрозділ кожного із закладів мережі, надаючи можливість частину інформації отримувати онлайн, а практичні навички відпрацьовувати у лабораторіях закладу. Цифровий формат значно розширює коло А+, і тепер якісна освіта доступна дітям з усіх регіонів країни.

Мережа освітніх закладів А+ від KAN є синонімом не тільки якості освіти, але й незупинного прогресу.

Читайте також

На ринку інвестицій доступні акції Групи «ТАС»

пн, 09/28/2020 - 16:11
Коли ситуація на ринку ОВДП демонструє негативну динаміку, а відсотки за вкладами стрімко знижуються – інвестори шукають нові можливості для інвестування з привабливою доходністю.

Ініціатива Nestlé Professional «Завжди відкриті для вас» крокує далі: долучається компанія Visa

пн, 09/28/2020 - 16:05
Пів тонни кави, 4,5 тонни соусів, майже 500 закладів – такими є результати ініціативи Nestlé Professional «Завжди відкриті для вас». До ініціативи долучається компанія Visa, щоб дати змогу малому бізнесу під’єднати новий сервіс з отримання безконтактних платежів.

Інновації Corteva Agriscience — ключ до сталого розвитку і продовольчої безпеки

пн, 09/28/2020 - 09:24
Старший віце-президент Corteva Agriscience із зовнішніх зв'язків і директор зі сталого розвитку Енн Алонзо виступила з промовою на Міжнародному саміті з питань сільського господарства і продовольства видання POLITICO

Спільнота гостинності України почала онлайн-опитування щодо стратегії розвитку туризму 2030

ср, 09/23/2020 - 11:04
Вносити свої пропозиції запрошують представників підприємств сфери туризму, профільних громадських об’єднань, експертів і фахівців в галузі гостинності та туризму України

Xiaomi, Mastercard та Алло презентують в Україні фітнес-браслет Mi Smart Band 4 NFC з функцією безконтактної оплати

ср, 09/23/2020 - 10:18
Україна стала однією з перших країн світу, де цей девайс з'явиться в продажу

Укргазбанк профінансував закупівлю нових тролейбусів для жителів Бахмута

пн, 09/21/2020 - 18:36
На передачу у лізинг трьох тролейбусів ДНІПРО-Т203 місту банк надав 13,2 млн грн.