Перейти к основному содержанию

Система Prozorro інтегрувалася з Держказначейством

вт, 09/15/2020 - 17:29

Система електронних публічних закупівель Prozorro інтегрувалася з Державною казначейською службою України.

Про це йдеться у повідомленні на сайті Prozorro.

Зазначається, що тепер інформація про всі оплати за договорами про закупівлю буде відображатися безпосередньо на порталі Prozorro.

«Інтеграція з Держказначейством дасть змогу підприємцям пересвідчитись, наскільки добре та чи інша установа платить за своїми зобов'язаннями. Крім того, відтепер небайдужі громадяни зможуть перевірити наявність оплат у резонансних закупівлях безпосередньо на порталі Prozorro», — зазначає гендиректор ДП «Прозорро» Василь Задворний.

Обмін інформацією між ДКСУ та Prozorro відбувається в безпечному режимі та на основі даних розпорядників бюджетних коштів. Після того, як казначейство проводить платежі за зареєстрованими договорами, інформація про такі оплати передається до Prozorro та відображається на сторінці закупівлі. Побачити інформацію про оплати можна для всіх процедур закупівель, в яких договір був укладений від 1 вересня 2020 року.

На сайті сказано, що інтеграція з Держказначейством — це черговий крок у діджиталізації сфери публічних закупівель, що проводить ДП «Прозорро».

«На черзі — можливість для бізнесу та громадян подавати онлайн-скарги про порушення в закупівлях безпосередньо до Державної аудиторської служби, яка буде зобов`язана відповісти на звернення», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, минулого року Prozorro інтегрувалося з реєстром податкової служби, аби інформацію про податкову заборгованість можна було автоматично перевірити в системі.

Читайте також

100-мільярдна заборгованість" Нафтоказу " буде оплачена українськими споживачами - експерт

пт, 09/25/2020 - 13:24
Більша частина цього боргу виникла не через несплату рахунків українцями, а через непрофесійні дії держорганів і, зокрема, Кабміну, вважає Валентин Землянський

Економічні аналітики вважають штучне підняття мінімалки контрпродуктивним

пт, 09/25/2020 - 13:00
Експерти зазначають, що проект бюджету на 2021 рік містить значну кількість ризиків та несе загрози макроекономічної стабільності України.

«Нафтогаз» через мільярдні збитки підвищуватиме ціну газу - Вiтренко

чт, 09/24/2020 - 14:20
Перший заступник голови Комітету Верховної Ради з питань енергетики і ЖКГ Олексій Кучеренко пов'язує підвищення «Нафтогазом» ціни на газ непрофесійним керівництвом компанією.

Бізнесмени та експерти – владі: Не проїдайте те, що вдається детінізувати

ср, 09/23/2020 - 14:10
Про це та інші актуальні теми говорили на щорічному Форумі "Діалог громадянського суспільства, бізнесу і влади", який відбувся 22 вересня.

Проект бюджету 2021 не сподобається МВФ - CASE Україна

пн, 09/21/2020 - 14:08
Уряду доведеться пояснювати МВФ оптимістичні, ризиковані та недоплановані цифри бюджету-2021, вважають експерти

Лише 21% персоналу українських компаній добре володіють англійською

ср, 09/16/2020 - 16:07
Найбільше уваги корпоративному навчанню з англійської приділяють у галузі важкої промисловості та IT.