Перейти к основному содержанию

"Фармак" облаштував інноваційну аудиторію Національного фармацевтичного університету

ср, 09/16/2020 - 14:46

Компанія розуміє небхідність підтримки вітчизняних ВНЗ і співпрацює із шістьма провідними вишами України.

15 вересня відбулось урочисте відкриття лекційної аудиторії кафедри «Технології фармацевтичних препаратів» НФаУ

"Роль фармацевта сьогодні неможливо переоцінити. Усі ми бачимо, як за час пандемії роль вітчизняного фармвиробника зросла для всіх країн – не тільки для України. Безперебійне постачання лікарських засобів – головне завдання, з яким ми справляємося. Ми ефективно працювали під час карантину, ні на хвилину не зупиняючи виробництво, і забезпечили захист для наших працівників у цей надскладний період", – зазначив Володимир Костюк, виконавчий директор "Фармак".

"Фармак" забезпечує необхідними ефективними та якісними ліками жителів України та майже 30 країн світу. З початку року ми постачили значну кількість складних, високотехнологічних ліків до Ізраїлю, Сінгапуру, країн ЄС та СНД тощо. Розвиток наукового потенціалу в Україні – стратегічне завдання для держави та бізнесу.

"Нам необхідно співпрацювати з вишами, які готують профільних фахівців. Надавати підтримку науковій спільноті, виділяти гроші на фундаментальну науку та стимулювати прикладні розробки. Це дасть змогу підтримувати науковий процес у країні й не буде сприяти відтоку фахівців. Ми впевнені, що за правильної політики підтримки вітчизняної науки Україна може стати одним зі світових R&D центрів",  – додав Володимир Костюк.

"Фармак" щороку випускає на ринок приблизно 20 нових складнокомпонентних лікарських засобів. У наукові розробки компанія інвестує приблизно $15 млн на рік. Тому компанія розуміє небхідність підтримки вітчизняних ВНЗ. "Фармак" співпрацює із шістьма провідними вишами України.

Студенти, проходячи практику у компанії, мають доступ до найсучаснішого обладнання та передових розробок. Цього року підписано меморандум про співпрацю з Малою академією наук. Уже кілька років "Фармак" проводить "Школу молодого науковця", з прагненням відродити науковий потенціал нашої країни. У компанії працюють 150 науковців, з яких 40 кандидатів наук і 5 докторів наук.

"Вимогою часу для вишів є співпраця з роботодавцями. Це єдиний шлях забезпечення якості освіти та практичної й особистісної готовності випускника до виходу на ринок праці. Комплексна співпраця стейкхолдерів відбувається на основі поєднання інтелектуальних, матеріальних, фінансових, корпоративних ресурсів партнерів через реалізації різноманітних програми співпраці. Це продуктивний діалог," - підкреслила Алла Котвіцька, ректор НФаУ

Компанія "Фармак" – багаторічний стратегічний партнер Національного фармацевтичного університету в питаннях освітньо-наукової співпраці, забезпечення робочими місцями випускників, реалізації соціальних проєктів.

"Переконана, що розвиток прямого партнерства бізнесу та університету сприяє якості підготовки фахівців та підвищенню престижу професії фармацевтичного працівника", – додає Алла Котвіцька.

Читайте також

На ринку інвестицій доступні акції Групи «ТАС»

пн, 09/28/2020 - 16:11
Коли ситуація на ринку ОВДП демонструє негативну динаміку, а відсотки за вкладами стрімко знижуються – інвестори шукають нові можливості для інвестування з привабливою доходністю.

Ініціатива Nestlé Professional «Завжди відкриті для вас» крокує далі: долучається компанія Visa

пн, 09/28/2020 - 16:05
Пів тонни кави, 4,5 тонни соусів, майже 500 закладів – такими є результати ініціативи Nestlé Professional «Завжди відкриті для вас». До ініціативи долучається компанія Visa, щоб дати змогу малому бізнесу під’єднати новий сервіс з отримання безконтактних платежів.

Інновації Corteva Agriscience — ключ до сталого розвитку і продовольчої безпеки

пн, 09/28/2020 - 09:24
Старший віце-президент Corteva Agriscience із зовнішніх зв'язків і директор зі сталого розвитку Енн Алонзо виступила з промовою на Міжнародному саміті з питань сільського господарства і продовольства видання POLITICO

Спільнота гостинності України почала онлайн-опитування щодо стратегії розвитку туризму 2030

ср, 09/23/2020 - 11:04
Вносити свої пропозиції запрошують представників підприємств сфери туризму, профільних громадських об’єднань, експертів і фахівців в галузі гостинності та туризму України

Xiaomi, Mastercard та Алло презентують в Україні фітнес-браслет Mi Smart Band 4 NFC з функцією безконтактної оплати

ср, 09/23/2020 - 10:18
Україна стала однією з перших країн світу, де цей девайс з'явиться в продажу

Укргазбанк профінансував закупівлю нових тролейбусів для жителів Бахмута

пн, 09/21/2020 - 18:36
На передачу у лізинг трьох тролейбусів ДНІПРО-Т203 місту банк надав 13,2 млн грн.