Перейти к основному содержанию

Спільнота гостинності України почала онлайн-опитування щодо стратегії розвитку туризму 2030

ср, 09/23/2020 - 11:04

Вносити свої пропозиції запрошують представників підприємств сфери туризму, профільних громадських об’єднань, експертів і фахівців в галузі гостинності та туризму України

В ході створення Національної галузевої стратегії розвитку гостинності та туризму 2030 Спільнота гостинності України розпочала онлайн-опитування представників цієї галузі для об’єднання і консолідації зусиль учасників ринку у формуванні спільного бачення майбутнього українського туризму.

Прийняти участь в опитуванні можна за цим посиланням. Відповісти на питання можна до 15:00 27 вересня.

Нагадаємо, що національна стратегія розвитку гостинності та туризму 2030 була запроваджена в рамках ініційованої Президентом України та Урядом Національної економічної стратегії 2030.

Напрацювання та спільна візія ринку, в тому числі на основі опитування, ввійдуть до стратегії 2030 і будуть узгоджуватись з іншими секторальними стратегіями і напрямками.

"Терміново запрошуються до участі в опитуванні представники Спільноти гостинності України, підприємств сфери туризму, профільних громадських об’єднань, експерти і фахівці в галузі гостинності та туризму України, - наголошують організатори Спільноти. - Просимо Вас, при необхідності, внести пропозиції та/або уточнення з аргументацією і посиланнями на першоджерела інформації".

Пропозиції будуть розглянуті, враховані у проєкті Галузевої стратегії 2030 та виненесі на розгляд загальних зборів Спільноти гостинності України. Про реєстрацію на збори буде повідомлено незабаром.

Читайте також

Київстар Бізнес пропонує готові рішення для щоденної роботи та розвитку компаній СМБ.

ср, 10/21/2020 - 14:03
У добірку сервісів на кожен день входять найбільш зручні та вигідні пропозиції для зв’язку, комунікацій всередині компанії та з клієнтами, автоматизації бізнес-процесів тощо. Серед них, зокрема, інструменти на основі BigData, хмарних технологій та вигідні за ціною й наповненням тарифи для бізнесу. У формуванні пропозицій Київстар спирався на потреби компаній, тому вони скомпоновані за найпоширенішими запитами.

Cтартував прийом заявок на всеукраїнський конкурс бізнес-кейсів з КСВ

ср, 10/21/2020 - 09:32
Основною темою Конкурсу традиційно є «Цілі Сталого Розвитку і внесок українського бізнесу в їх досягнення».

«Датагруп» – кращий інтернет-провайдер 2020 року

вт, 10/20/2020 - 13:41
«Датагруп» здобула перемогу в номінації «Кращий інтернет-провайдер 2020 року» за результатами незалежного рейтингового дослідження «Українська народна премія», в якому взяли участь понад 140 тисяч споживачів. «Наша компанія є визнаним лідером із надання телеком-послуг для великого бізнесу. Проте ми докладаємо надзвичайно багато зусиль, щоб бути найкращим оператором також і для наших роздрібних споживачів. І сьогодні можу з гордістю констатувати, що нам це вдалося!», – відзначає Михайло Шелемба, СЕО «Датагруп».

На Kyiv Smart City Forum презентували тенденції розумних міст-2021

пт, 10/16/2020 - 12:41
Kyiv Smart City Forum 2020, що відбувся 8 жовтня, зібрав 10 000 учасників – удвічі більше, ніж минулого року. Вперше в Україні форум таких масштабів пройшов онлайн.

Сorteva Agriscience оголошує переможниць освітньо-грантової програми TalentA для українських жінок-фермерок

чт, 10/15/2020 - 16:39
Компанія нагородила найкращі проєкти з підтримки продовольчої безпеки громад, виділив гранти на загальну суму 19 000 доларів США

«Фармак» у топ-10 компаній за Індексом прозорості сайтів українських компаній-2019

пт, 10/09/2020 - 12:23
Професійна асоціація корпоративного управління у співпраці з Центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» (КСВ) за підтримки CIPE та сприяння Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України презентували Індекс прозорості сайтів українських компаній-2019.