Перейти к основному содержанию

Школа Maple Bear вийде на український ринок

чт, 11/26/2020 - 17:16
Новини компаній

Найбільша канадська франшиза в галузі освіти планує відкрити у Центральній та Східній Європі 50 шкіл. З них 20 — в Україні. 

Школа Maple Bear — найбільша канадська франшиза в галузі освіти оголошує про намір відкрити 50 закладів у Центральній та Східній Європі. В тому числі 20 в Україні.

Двомовні школи Maple Bear по суті можна вважати не міжнародними, а місцевими. У кожній країні Maple Bear дотримується місцевих стандартів освіти, впроваджуючи повністю сформовані навчальні програми на додаток до канадської програми, що застосовує канадські стратегії та методики навчання. 

Сьогодні Maple Bear має понад 530 навчальних закладів від дитячих садків до середніх шкіл у 24 країнах, в яких навчається 41 тис. учнів.

Підготовка дітей до навчання протягом життя до того, як вони досягнуть успіху, виховання їх громадянами світу стали основою канадської навчальної методології, що робить Канаду одним зі світових освітніх лідерів.

Вперше ця концепція стане доступною і в Україні завдяки канадським школам Maple Bear та їхній франчайзинговій моделі. Вони створені, щоб навчати дитину цілісно — фізично, інтелектуально, емоційно та соціально. В основі освітньої системи — три компоненти: творчість, співпрацю та критичне мислення.

“За даними Інституту майбутнього (IFTF), понад 85% робочих місць, які існуватимуть в 2030 році, ще не винайдено. Як у такій ситуації освіта може підготувати дітей до роботи, якої не існує? Якими мають бути садочки та школи, щоб забезпечити дітям успішне майбутнє? — запитує Янн Бідан, генеральний директор Maple Bear Центральної та Східної Європи. — Оскільки ніхто не знає, на яке майбутнє чекати, відповідь закодована у підході “навчитися вчитися”. Якщо діти опанують необхідні навички та любов до навчання, вони будуть готові відповісти на будь-яку проблему та впевнено знаходити шлях у світі швидких глобальних змін".

Maple Bear розпочала діяльність у Центральній та Східній Європі у 2019 році, і сьогодні має партнерів для трьох дитячих садків у Румунії та одного дитячого садка та початкової школи в Болгарії. Протягом 2020 року до школи долучились ще дві франчайзі в Румунії та Болгарії

На 2021 рік заплановані відкриття нових шкіл у Албанії, Сербії та Хорватії. На думку пана Бідана, Україна має великий потенціал і міцні зв’язки з Канадою, саме тому є ключовим ринком для розвитку проєкту Maple Bear.

"Ми шукаємо місцевих франчайзі для створення дитячих садків та шкіл Maple Bear щонайменше в 20 містах України. Зазвичай нашими партнерами стають підприємці, які тільки починають свій шлях в освітньому секторі і прагнуть запропонувати дітям своєї країни навчальні підходи однієї з найкращих у світі освітніх систем. Також до нас приєднуються власники приватних освітніх центрів та мовних шкіл, які бажають урізноманітнити та вдосконалити свої пропозиції", — розповідає генеральний директор Maple Bear. 

Школи Maple Bear використовують канадські навчальні підходи для викладання канадської та місцевої шкільних програм.

Незважаючи на пандемічну кризу, інтерес батьків до таких шкіл зростає, відзначає Бідан. Приналежність до величезної світової мережі шкіл по всьому світу забезпечує батькам стійку гарантію, що про їхніх дітей потурбуються, незважаючи ні на що. Крім того, зростає інвестиційна привабливість проєкту, оскільки зміни на ринку освіти, викликані тимчасовим закриттям шкіл, відкривають можливості для приватних
закладів освіти нового формату. 

Переваги канадської освіти

За оцінкою міжнародних студентів OECD PISA, освітня система Канади є незмінним учасником п'ятірки найкращих країн світу. Оцінка PISA відповідає на ключові питання: що дітям важливо знати і вміти, щоб досягти успіху в реальному житті, та як вони застосовують вивчене в школах до реальних проблем.

Канадська освітня система посідає перше місце серед усіх англомовних країн світу та стабільно посідає перше місце у світі, випереджаючи результати європейських лідерів (Франція, Великобританія та Німеччина).

Це частково пояснюється тим, що Канада є піонером серед країн, які адаптують свою систему освіти до концепції навичок 21 століття. З 1994 року в канадській системі освіти застосовується методологія, яка повністю розвиває особистість дитини — фізично та інтелектуально, емоційно та соціально — з акцентом на вивченні ключових навичок для майбутнього успіху.

Доведено, що канадська освіта добре працює з будь-якою культурою. За даними BBC News, понад 33% дітей канадських шкіл — діти, чиї батьки походять з різних країн. Діти новоприбулих родин мігрантів досить швидко адаптуються і демонструють таку ж високу успішність, що і їхні однокласники. 

Переваги двомовної освіти

Канада є світовим лідером двомовної шкільної освіти із зануренням у мовне середовище. За даними досліджень, що раніше діти починають вчити другу мову, то краще їм вдається навчання в цілому. Вільне володіння двома мовами — не єдина перевага білінгвізму: він також розвиває психічні функції та соціальні навички.

Відповідно до останніх досліджень, двомовні діти мають більшу здатність до концентрації, багатозадачності, адаптації до змін та вирішення проблем. Вибір такої стратегії навчання в дитинстві має переваги і для дорослої людини, оскільки сповільнює настання таких захворювань, як хвороба Альцгеймера та деменція, на строк до 5 років.

Історії успіху Maple Bear

Сінгапур. Згідно з рейтингами PISA та OCDE, тут одна з найефективніших систем освіти у світі. Країна з населенням 5,6 млн має дуже конкурентний ринок приватної освіти. Перша школа Maple Bear відкрилась у 2014 році, і сьогодні, в 2020 році, у нас працює вже 48 шкіл. Найкращим підтвердженням того, що в Maple Bear Singapore розуміють важливість та переваги виховання двомовної дитини, є наша нагорода «Найкраща освітня програма для дітей раннього віку» в 2018/2019 та 2019/2020.

Бразилія. Maple Bear утримує 40% ринку приватних шкіл в Бразилії, маючи понад 170 шкіл у 81 місті.

Індія. Протягом останніх 10 років Maple Bear знаходиться у топ-5 брендів приватних дошкільних навчальних закладів, і нещодавно отримав нагороду IDA за інноваційну педагогіку в дошкільній освіті у 2019 році.

_______________________________________________________________________

Контакти:

info@maplebear-cee.com​

www.maplebear-cee.com

www.ownamaplebearschool.ca

Читайте також

Нова партнерська програма ALFA Smart Agro захищає від ризику зміни ціни на врожай

ср, 01/20/2021 - 14:14
Компанія ALFA Smart Agro запроваджує нову партнерську програму для агровиробників “ALFA Форвард 2021”. За умовами програми, агропідприємства можуть отримати засоби захисту рослин та мікродобрива для поточного сезону, уклавши форвардний контракт на продаж майбутнього врожаю.

Під час локдауну українці стали у півтора раза частіше купувати онлайн

пт, 01/15/2021 - 15:38
Українці стали значно частіше купувати товари в інтернеті на фоні оголошення та впровадження січневого локдауну. Кількість замовлень онлайн у п’яти найпопулярніших категоріях зросла на 46%.

MAY-Ukraine здійснила справжній прорив у сфері HoReCa

пт, 01/15/2021 - 12:45
Компанія відкрила новий канал збуту продукції

Голова Комісії з регулювання азартних ігор і лотерей Іван Рудий виступить на Ukrainian Gaming Week 2021

вт, 01/12/2021 - 18:26
Комісія з регулювання азартних ігор і лотерей – це ключовий орган на гемблінг-ринку України. Він забезпечує контроль над діяльністю з організації та проведення азартних ігор. Державна структура була створена Кабінетом міністрів для того, щоб забезпечувати прозору взаємодію між бізнесом та контролювальними органами.

Перший український онлайн-супермаркет Cooker з екологічною доставкою за 30 хвилин

пн, 01/04/2021 - 10:13
В грудні цього року в Києві розпочав роботу онлайн-супермаркет Cooker. Це перша в Україні мережа формату dark store, яка пропонує продукти напряму від виробників та доставку за рекордний проміжок часу - 30 хвилин від моменту замовлення на сайті.

Відбулась найбільша в Україні конференція про IT-освіту

вт, 12/29/2020 - 12:11
Конференція залучила 43-х спікерів та рекордну кількість учасників — 1189.