Перейти к основному содержанию

ALFA Smart Agro – лідер українського ринку ЗЗР

ср, 10/06/2021 - 16:36

Вперше до трійки лідерів ринку засобів захисту рослин України, де традиційно домінують мультинаціональні компанії, увійшов український виробник. 

У 2021 році на провідну позицію за обсягами застосування в Україні вийшли препарати ALFA Smart Agro.

Продукція ALFA Smart Agro посідає перше місце за обсягами застосування у період з листопада 2020 р. по серпень 2021 р. (без врахування продуктів для обробки насіння, сезон продажу яких триває).  В перерахунку на однократне внесення площа посівів, захищених препаратами ALFA Smart Agro, в даний період становить 10,24 млн га. Це відповідає приблизно 11% від загального обсягу посівів в перерахунку на однократне внесення ЗЗР, який складає 91,23 млн га.

Друга позиція рейтингу належить компанії Syngenta, а на третьому місці Bayer.  

Тетяна Мосендз, комерційний директор ALFA Smart Agro:

Площа застосування ЗЗР в перерахунку на однократне внесення є найбільш об'єктивним показником для оцінки ринку засобів захисту рослин, яким користуються провідні аналітичні агентства світу. Тільки так ми бачимо, у яких виробників дійсно найсильніші позиції. Бути серед лідерів цього рейтингу – це  чіткий сигнал для ринку про те, що попит на продукти ALFA Smart Agro в Україні стрімко зростає”.  

Оскільки препарати для захисту рослин залежно від складу, норм застосування і виробника суттєво відрізняються за вагою та вартістю, для більш точної оцінки використовують саме площу застосування в перерахунку на однократне внесення. При цьому враховують норми застосування кожного реалізованого продукту. Загалом були проаналізовані дані близько 2000 найменувань препаратів, які застосовуються українськими агровиробниками.

ALFA Smart Agro

ALFA Smart Agro  провідний український виробник засобів захисту рослин та мікродобрив. Науковці компанії створюють продукти, які не мають аналогів, допомагаючи аграріям отримувати найкращі врожаї.

Діяльність компанії включає три базових напрямки:

  1. ALFA Science  розробка інноваційних препаратів. Сучасний лабораторний комплекс працює за принципом синергії хімічної та агрономічної наук. 
  2. ALFA Production  виробництво ЗЗР та мікродобрив. 
  3. ALFA Partnership  технологічна підтримка агровиробників.

Кожне третє українське господарство використовує розробки ALFA Smart Agro.

Читайте також

Huawei представила смартфон nova 9 та низку інноваційних продуктів у Відні

пт, 10/22/2021 - 16:54
Сьогодні у Відні компанія Huawei представила низку нових продуктів: довгоочікуваний смартфон nova 9 для поціновувачів фотографії та стильного дизайну, новий смарт-годинник Huawei Watch GT 3 і лімітований випуск навушників Huawei FreeBuds Lipstick.

Huawei представила навушники FreeBuds Lipstick: приголомшливий зовнішній вигляд і чудова якість звучання

пт, 10/22/2021 - 14:45
Компанія Huawei анонсувала запуск навушників FreeBuds Lipstick, що ідеально поєднують розкішний дизайн із передовими технологіями. Huawei FreeBuds Lipstick — це приголомшливий зовнішній вигляд і чудова якість звучання.

Кредит Smart від Moneyveo – реально швидка допомога у вирішенні фінансових питань

чт, 10/21/2021 - 08:14
Швидко знайти додаткові кошти і вирішити фінансове питання зараз нескладно. Адже ще у 2013 році, завдяки Moneyveo, в Україні з’явилася послуга онлайн-кредитування.

Huawei відкрила перший флагманський магазин в Австрії: інтерактивний шопінг у самому центрі Відня

ср, 10/20/2021 - 14:25
Флагманський магазин Huawei у центрі Відня пропонує ексклюзивний досвід купівлі, представляючи інноваційні продукти та технології Huawei.

«Фармак» спільно з Київським метрополітеном відкрив виставку «100 років інсуліну»

вт, 10/19/2021 - 22:39
Фармацевтична компанія «Фармак» спільно з Київським метрополітеном презентувала виставку, присвячену сторічному ювілею інсуліну*. Відкриття експозиції «100 років інсуліну» відбулося 13 жовтня у холі станції метро «Театральна» в Києві.

Nestlé разом з партнерами впроваджує регенеративні практики сільського господарства

ср, 10/13/2021 - 10:17
11 жовтня 2021 року -- Компанія оголосила про впровадження нової ініціативи щодо відновлювальних підходів та виводить ініціативи сталого розвитку сільського господарства на новий рівень.