Перейти к основному содержанию

Nestlé разом з партнерами впроваджує регенеративні практики сільського господарства

ср, 10/13/2021 - 10:17
Новини компаній

11 жовтня 2021 року -- Компанія оголосила про впровадження нової ініціативи щодо відновлювальних підходів та виводить ініціативи сталого розвитку сільського господарства на новий рівень.

Зміни клімату створюють величезні ризики для людства в цілому, та майбутнього продовольчих систем зокрема. Більше двох третин вуглецевого сліду Nestlé утворюються внаслідок виробництва сільськогосподарської продукції, яка є інгредієнтами для продуктів компанії.

Для скорочення викидів Nestlé разом із своїми постачальниками буде змінювати процес виробництва харчових продуктів та інгредієнтів для них. Nestlé закликає фермерів застосовувати такі техніки, як постійний ґрунтовий покрив, сівозміна та обмежена обробка ґрунту. Це допомагає зв’язувати більше вуглецю й води у землі та створювати здоровіші ґрунти та ландшафти.

Алессандро Дзанеллі, генеральний директор Nestle в Україні: 

«Nestlé нещодавно оголосила, що інвестує 1 мільярд 200 мільйонів швейцарських франків  протягом наступних п’яти років у підтримку прискорення та трансформацію регенеративного сільського господарства на глобальному рівні на усіх ланках постачання та виробництва.   В Україні ми розвиваємо проєкт «Господар» та задіяли 8 фермерських господарств із фокусом на такі культури, як пшениця, гірчиця та сушені трави. З нашими партнерами ТОВ «Зернарі» ми співпрацюємо над впровадженням регенеративних підходів. Це допоможе нам зменшити утворення парникових газів у процесі нашої діяльності, здійснити масштабні та рішучі дії для досягнення нашого зобов’язання про скорочення викидів CO2 до 2030 року та досягнення нейтрального вуглецевого сліду до 2050.» 

Такий приклад впровадження регенеративних практик в обробці грунтів, використання водних ресурсів, розвитку біорізноманіття, точного землеробства вже впроваджує партнер компанії -- ТОВ «Зернарі». Точне землеробство включає в себе індивідуальний підхід до аналізу грунтів, навіть у межах одного поля, посіву та підживлення грунту.       

Nestle 1

В межах проєкту «Господар», частиною якого є ТОВ «Зернарі», був проведений аналіз за допомогою інструменту RISЕ спільно з Бернським університетом прикладних наук та Сумським національним аграрним університетом. Його результати  будуть використані для подальшого вдосконалення фермерського господарства, переходу на відновлювальні практики ведення господарства та визначення активності прогресу.

Іван Мірошніченко, співвласник ТОВ «Зернарі»: «Сталі практики ведення сільського господарства -- це те як ми ведемо наш бізнес. Ми розуміємо важливість відповідального ставлення до обробки грунтів, біорізноманіття та впроваджуємо справді інноваційні технології, такі як точне землеробство. Співпраця з Nestle дуже важлива для нас, адже ми розуміємо рівень відповідальності щодо якості і сталого розвитку, компанії Nestle, яка є лідером у питаннях сталого розвитку та  регенеративних підходів у своїй роботі та співпраці з постачальниками сировини та інгредієнтів».

Читайте також

Huawei представила смартфон nova 9 та низку інноваційних продуктів у Відні

пт, 10/22/2021 - 16:54
Сьогодні у Відні компанія Huawei представила низку нових продуктів: довгоочікуваний смартфон nova 9 для поціновувачів фотографії та стильного дизайну, новий смарт-годинник Huawei Watch GT 3 і лімітований випуск навушників Huawei FreeBuds Lipstick.

Huawei представила навушники FreeBuds Lipstick: приголомшливий зовнішній вигляд і чудова якість звучання

пт, 10/22/2021 - 14:45
Компанія Huawei анонсувала запуск навушників FreeBuds Lipstick, що ідеально поєднують розкішний дизайн із передовими технологіями. Huawei FreeBuds Lipstick — це приголомшливий зовнішній вигляд і чудова якість звучання.

Кредит Smart від Moneyveo – реально швидка допомога у вирішенні фінансових питань

чт, 10/21/2021 - 08:14
Швидко знайти додаткові кошти і вирішити фінансове питання зараз нескладно. Адже ще у 2013 році, завдяки Moneyveo, в Україні з’явилася послуга онлайн-кредитування.

Huawei відкрила перший флагманський магазин в Австрії: інтерактивний шопінг у самому центрі Відня

ср, 10/20/2021 - 14:25
Флагманський магазин Huawei у центрі Відня пропонує ексклюзивний досвід купівлі, представляючи інноваційні продукти та технології Huawei.

«Фармак» спільно з Київським метрополітеном відкрив виставку «100 років інсуліну»

вт, 10/19/2021 - 22:39
Фармацевтична компанія «Фармак» спільно з Київським метрополітеном презентувала виставку, присвячену сторічному ювілею інсуліну*. Відкриття експозиції «100 років інсуліну» відбулося 13 жовтня у холі станції метро «Театральна» в Києві.

Nestlé разом з партнерами впроваджує регенеративні практики сільського господарства

ср, 10/13/2021 - 10:17
11 жовтня 2021 року -- Компанія оголосила про впровадження нової ініціативи щодо відновлювальних підходів та виводить ініціативи сталого розвитку сільського господарства на новий рівень.