Перейти к основному содержанию

Топ-10 інноваційних житлових комплексів

чт, 07/04/2019 - 17:12

Щороку ринок столичної нерухомості поповнюється новими забудовами та новими проектами.

І щороку ці проекти якісно вирізняються на тлі не лише вторинного житла, а й новобудов, зданих в експлуатацію якихось два-три роки тому. Новизни набувають не лише архітектура, планування та прибудинкова територія, на що раніше забудовники робили головний акцент. Зараз інновації торкаються інженерних систем та систем комфорту, гармонійно поєднують роботу, дозвілля та життя в одному об’єкті та мають відображення в повальній діджиталізації.

БІЗНЕС зібрав Топ-10 знакових житлових комплексів, що якісно вирізняються інноваційними рішеннями. При складанні цього ренкінгу використовувалися дані з відкритих джерел, з офіційних сайтів забудовників та їхніх житлових комплексів, а також враховувалися думки експертів ринку нерухомості.

z1ЖК “Інтергал Сіті” (бізнес)

Забудовник: “Інтергал-Буд”.

Розташування: вул.Старонаводницька, 16Б; Печерський р-н.

Заявлена дата введення в експлуатацію: IV квартал 2022 р.

Інноваційні рішення: футуристичний дизайн, що поєднує сміливе використання білого кольору, відкриті вільні простори в інтер’єрі, заповнені світлом, повітряні містки, що з’єднують каскадні зелені тераси. Все це органічно вписується у всі сфери сучасного життя людини — житловий комплекс, бізнес- та торговельний центри.

z2ЖК SOLAR CITY (комфорт)

Забудовник: “Укрбуд”.

Розташування: вул.Святошинська, 1; Святошинсь­кий р-н.

Заявлена дата введення в експлуатацію: дім #2-3 — II квартал 2020 р.; дім #4 — I квартал 2021 р.

Інноваційні рішення: система “розумний дім” CLAP, що контролює рівень енерговитрат та підраховує комунальні платежі, слідкує за рівнем температури, займається охороною майна тощо. Для освітлення прибудинкової території планують використати LED-світильники на сонячних батареях.

z3ЖК Green Side (комфорт)

Забудовник: “Синергія”.

Розташування: Київська обл., м.Ірпінь, вул.Університетська, 1Г.

Заявлена дата введення в експлуатацію: II-IV квартал 2019 р.

Інноваційні рішення: Mixed-use-простір передбачає можливість жити, працювати і відпочивати в одному місці завдяки великій кількості приміщень невеликої площі для ведення власного бізнесу. Середовище комплексу адаптоване для людей з інвалідністю та мам з дітьми. А саме плавними переходами, з’їздами, тактильними наземними покажчиками для осіб з вадами зору, а також додатковим ліфтом, який доставлятиме на цокольний поверх з доступом до ігрових майданчиків. Передбачено встановлення багатопортових стаціонарних зарядних станцій для електромобілів.

White lines 3ЖК White Lines (бізнес)

Забудовник: A Development.

Розташування: вул.Васильківська, 1; Голосіївський р-н.

Заявлена дата введення в експлуатацію: IV квартал 2021 р.

Інноваційні рішення: мешканці комплексу мають можливість спуститись ліфтом у торговельно-розважальний центр, що буде розміщений на перших поверхах будинку. Там передбачено понад 150 магазинів, супермаркет, ресторани та кав’ярні, кінотеатр “Мультиплекс” та фітнес-клуб ENERGYM.

На даху стилобату планується парк площею 10 тис.кв.м, обладнаний дитячими та спортивними майданчиками.

z5ЖК Taryan Towers (еліт)

Забудовник: Taryan Group, “Познякижилбуд”.

Розташування: вул.Іоанна Павла ІІ, 12; Печерський р-н.

Заявлена дата введення в експлуатацію: дім #1 — II квартал 2020 р.; дім #2 — III квартал 2021 р.; дім #3 — IV квартал 2023 р.

Інноваційні рішення: футуристична архітектура (три вежі будинків об’єднані двоповерховими скляними мостами з біговою доріжкою довжиною 370 м та прозорими секторами). На дахах планують облаштувати ресторан, парк зі штучним озером та зимовим садом, кінотеатр та планетарій. У стилобатнiй частині буде розташовано торговельний центр, супермаркет та лайф-стайл-клуб Tsarsky з кількома басейнами, дитяча школа раннього розвитку. В кожній квартирі — відкрита тераса. Центральне кондиціювання. Підземний паркінг з підзарядками для електрокарів.

z6ЖК Tetris Hall (друга черга, еліт)

Забудовник: KAN Development.

Розташування: вул.Ділова, 1/2; Печерський р-н.

Заявлена дата введення в експлуатацію: III квартал 2019 р.

Інноваційні рішення: система “централізований розумний дім”, що дозволяє керувати електрикою, опаленням, вентиляцією, водопостачанням, освітленням, відео- та звуковою системами, ліфтом, системою безпеки тощо. Використана динамічна ілюмінація фасаду зі спадаючими геометричними фігурами. На висоті 25-го поверху передбачена повітряна галерея, що з’єднує дахи обох будівель. На даху буде басейн з морською водою, BBQ-зона та кінотеатр.

mirax 2ЖК Mirax (бізнес)

Забудовник: “Київміськбуд”.

Розташування: вул.Глибочицька, 43; Шевченківський р-н.

Заявлена дата введення в експлуатацію: дім #1-2 — IV квартал 2019 р.; дім #3-4 — IV квартал 2020 р.

Інноваційні рішення: багатофункціональний комплекс, де поєднуються житлові та нежитлові приміщення, серед яких 274 — апартаменти. Апартаменти — новий для України формат нерухомості за концепцію “живи і працюй”. Їхня унікальність у багатоцільовому призначенні, а статус комерційної нерухомості дозволяє зареєструвати в апартаментах юридичну адресу. Дворівневий внутрішній двір. 5-рівневий підземний паркінг з підзарядками для електромобілів.

z8ЖК Healthy City (бізнес)

Забудовник: City One Development.

Розташування: вул.Івана Кудрі; Печерський р-н.

Заявлена дата введення в експлуатацію: проектна стадія комплексу.

Інноваційні рішення: передбачається створення громадських зон для ділових зустрічей або святкування різних урочистих подій. Ергодизайн в архітектурних рішеннях. Передбачені пішохідні галереї, що з’єднають між собою всі будівлі комплексу. Інноваційний підхід до використання сучасних інженерних рішень та енергоефективних матеріалів. Концептуальна ідея проекту — розташування автотранспорту лише у підземному паркінгу, що дозволить звільнити територію комплексу виключно для мешканців.

z9ЖК Park Lake City (бізнес)

Забудовник: DIM.

Розташування: Київська обл., Обухівський р-н,

вул.Київська, 15/45.

Заявлена дата введення в експлуатацію: на стадії планування, орієнтовний строк введення 1-ї черги — III квартал 2020 р.

Інноваційні рішення: міжнародна екосертифікація BREEAM, енергоефективні рішення, що дозволять зменшити витрати на експлуатацію до 35%. 30 різноманітних варіантів планування квартир. На перших поверхах передбачені квартири із зеленим двориком — так звані сітіхауси.

z10ЖК Greenville Park (бізнес)

Забудовник: Greenville та “НЕСТ”.

Розташування: вул.М.Пимоненка, 21; Шевченківський р-н.

Заявлена дата введення в експлуатацію: дім #1 — IV квартал 2019 р.; дім #2 — IV квартал 2021 р.

Інноваційні рішення: весь перший поверх площею понад 1 тис.кв.м відведено у користування мешканців ЖК. Там будуть розташовані лобі, обладнані бізнес-зони, дитячі кімнати та пункти сервісу. На даху будинку — тераса з релакс-зонами та BBQ-зона.

 

Читайте також

Як Meest перетворює коронавірусні виклики на інноваційні рішення: інтерв’ю Ростислава Кісіля

пн, 02/22/2021 - 16:45
Ми поговорили про те як пандемія прискорила розвиток логістичної галузі і які інноваційні рішення були представлені на ринку

Марина Харрісон: “Основні пріоритети для нас — різноманітність та інклюзивність”

пт, 12/04/2020 - 15:33
Віце-президентка з персоналу Carlsberg Ukraine Марина Харрісон — про шанси для молодих талантів, ДНК компанії та “Управління з турботою”.

Великий малий: відновлення економіки світ покладає на МСБ

чт, 10/29/2020 - 14:00
Попри руйнівні наслідки коронакризи малий та середній бізнес продовжує тримати економіку країн у всьому світі. Україна — не виключення

Код доступності: 5-7-9

пн, 10/26/2020 - 14:38
Запустивши програму доступного кредитування мікро- та малого бізнесу, влада зазнала критики і була змушена змінювати її формат.

Тримай кишеню ширше: де МСБ взяти кредит, якщо банки відмовили

пн, 10/26/2020 - 14:28
Рішення на будь-який смак пропонують фінансові компанії. В Україні бум небанківського кредитування бізнесу.

Безготівкова місія: банки підхоплюють бум e-комерс

пт, 10/23/2020 - 16:35
Торгівля переходить в онлайн, а банківникии пропонують нові варіанти безготівкових розрахунків для МСБ