business head ads

Чимало геніальних наукових винаходів з`явилися на світ випадково. Так сталося й з винайденням на Сумщині технології виробництва біопластику і біоплівки із харчових відходів.

"Крохмалепродукти України" почалися з купи некондиційної картоплі, 15 тис. грн вкладень у запуск виробництва та пошуку клієнтів через прайс-листи, які свого часу робив "Бізнес".

Картопляний крохмаль – перспективний і прибутковий продукт, навіть попри те, що пшеничного та кукурудзяного крохмалю виробляється в десятки разів більше. Його досі охоче купують м'ясо-ковбасні підприємства, виробники крабових паличок, інші харчові виробництва, дитячі садочки, школи та й звичайні господині беруть для приготування знайомого усім з дитинства фруктово-ягідного киселю.

Нещодавно в оновленому Будинку профспілок на Майдані Незалежності відкрився коворкінг Spaces. Він є найбільшим простором креативного формату в Україні загальною площею близько 6 тис. кв. метрів.

Зважаючи на високу популярність цього сегменту офісних приміщень, це логічне розширення міжнародної компанії IWG, яка наразі керує мережею гнучких офісів Regus в Києві (у структурі 9 центрів).

 У старій моделі ринку електроенергії України тариф ПрАТ "Укргідроенерго" встановлювався відповідною постановою НКРЕКП із врахуванням вимог Методики формування, розрахунку та встановлення тарифу на електричну енергію, що виробляється на гідроелектростанціях. Тариф був двоставковим, тобто складався з двох складових: зі ставки плати за робочу потужність та ставки плати за електричну енергію, причому плата за робочу потужність складала 70% від загального тарифу "Укргідроенерго".

Такий підхід відповідав загальносвітовим практикам – плати за резерви потужності та за вироблену електроенергію. Відповідно до постанов НКРЕКП, тариф був окремим для ГЕС та ГАЕС. Він встановлювався поквартально і був найнижчим у ІІ кварталі – у паводковий період, і найвищим у ІІІ кварталі — у період межені.

На тлі останніх резонансних кейсів рейдерства, в яких спірне майно передали АРМА, БІЗНЕС мав нагоду запитати голову Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів Антона Янчука про роль Агентства у відомих кримінальних провадженнях, коло компетенцій та про те, що саме повинен робити бізнесмен, якщо його майно арештували.

Малий бізнес – великі проблеми, а середній та великий бізнес відповідно — ще більші проблеми! Чому вже устояні за багато років бізнеси "сиплються" в умовах сьогодення й не витримують натиску молодих конкурентів — спробуємо розібратися разом зі спеціалістами у впровадженні CRM Бітрікс24 з компанії "Авіві".

Grid List

Паніка на українському ринку фосфоровмісних добрив скасовується: в поточному посівному сезоні дефіциту не спостерігалося, не очікується його й у наступному. Хоча пам’ять про минулорічну нестачу “фосфору” ще свіжа, тож гравці побоюються дежавю

Як оцінити вартість українського чорнозему й від чого вона залежить: гіпотези та припущення вітчизняних аграріїв та експертів

Влада хоче залучати нові інвестиції, але при цьому продовжує утискати права вже існуючих інвесторів

Конфлікт навколо ПриватБанку все ще далекий від вирішення. Так хто має поставити крапку?

Добра репутація дозволяє “білому” бізнесу залучати кошти на вигідних умовах

Поки хтось вважає, що дуже втомився, він тренується до 10 разів на тиждень. Поки інші видихаються на коротких спринтах в бізнесі, він готується до дистанції в 60 років і світовим проектам. Поки інші чекають кращого часу, він створює його прямо зараз.

Rozetka, Morshynska, Lenovo, Olx, Rabota.ua, Watsons — це не просто перелік відомих всім брендів. Це — мала частина проектів, успішно реалізованих в агентстві підприємця, маркетолога, тата брендів, драйвера і інноватора — Андрія Федоріва.

Світ змінюється кожен день і стрімко діджиталізуеться. Бізнес перетворюється в великий цифровий механізм, за яким встигають найшвидші і сміливі. Цифрова трансформація змушує переглядати підприємців бізнес-моделі, знаходити нові шляхи розвитку і робити те, про що раніше боялися навіть думати.

Навіть локальна подія може стати дестабілізуючим фактором глобального масштабу

Успішне і системне створення привабливого бренда регіону є неодмінною умовою його подальшого розвитку

Показники, що формують репутацію Швеції: привабливе навколишнє середовище, ефективне управління та розвинена економіка

Навчальна платформа "Екошкола" від "Фармак" ввійшла в активну фазу.

Соціальна місія компанії L'Oréal, направлена на вирішення важливих для суспільства питань, є частиною ДНК її корпоративної відповідальності. Саме тому, бренд LaRoche-Posay, один з брендів компанії L'Oréal, представлених в Україні,разом з фондом "Таблеточки" розпочали благодійну кампанію зі збору коштів на допомогу онкохворим дітям, закликаючи українців робити добру справу разом.

У XI столітті донька Ярослава Мудрого Анна, яка вийшла заміж за французького короля Генріха І, заснувала під Парижем, у містечку Санліс абатство Св. Венсана, яке існує і донині, десять століть потому.

Королева Анна Київська, як її насамперед знають у Франції, приїхала у середньовічний Париж зі своєю збіркою книг. За деякими історичними версіями, дорогоцінне каміння з привезених нею інкрустованих книг, згодом використовувалося у короні французьких королів.

Своєму сину Філіпу, наступнику престолу, що увійшов в історію як об’єднувач земель у кордонах сучасної Франції, мати прагнула надати найкращу освіту і виховати відповідального та мудрого правителя.

Наймасштабнішу жіночу бізнес-конференцію в Україні Business Woman Day, яка відбулася 12 жовтня в столичному Mercure Congress Centre, відвідали півтори тисячі учасників, 95% з яких склали жінки з різних куточків країни.

 

Вибори нового складу Ради директорів АСС відбулися 12 грудня.

Про це йдеться в повідомленні Американської торговельної палати.

"Новообраними Співголовами АСС стали – Олександр МакУортер, Голова Правління Citibank, та Маттео Патроне, Керуючий директор, Східна Європа та Кавказ, Європейський банк реконструкції та розвитку. Ірина Козлова, Генеральний директор PepsiCo Ukraine обійматиме посаду Скарбника, а Сергій Чорний, Голова представництва в Україні, Керуючий партнер, Baker McKenzie – посаду Секретаря та Юридичного радника. ", - йдеться у прес-релізі Палати.

Рада директорів Палати відіграє ключову роль у розробці стратегії та бачення організації. Її директори займаються стратегічною діяльністю. При цьому Андрій Гундер, продовжить керувати операційною діяльністю Палати як її президент. Президент та його виконавча команда є підзвітним перед Радою відповідно до статуту АСС.

«Від імені Ради директорів Палати я хочу подякувати Гжегожу Хмелярському, Керуючому директору McDonald's Україна за його лідерство на посаді Голови з 2017 року. Працювати в складі Ради протягом останніх трьох років, поряд з такими шанованими членами нашої спільноти, було дуже корисним. Для мене велика честь бути обраною на посаду Голови Ради директорів. Я з нетерпінням чекаю на співпрацю з нашою Радою директорів та Президентом Палати, щоб посилити успіхи країни та її спільноти, а також зосередити увагу на питаннях, які мають велике значення для наших компаній-членів протягом цього важливого року»,
– сказала Олена Кошарна, голова Ради директорів Палати.

Олена Кошарна, Співзасновник та Головний виконавчий директор Horizon Capital, керує чотирма фондами, що здійснюють свою діяльність в Україні та прилеглому регіоні, сукупний капітал яких складає понад $800 мільйонів. Пані Кошарна народилася у Канаді і живе та працює в Україні протягом 25 років. Вона є сертифікованим професійним бухгалтером і здобула диплом з відзнакою в галузі ділового адміністрування в Школі бізнесу Айві в Канаді.  

 

ЯК НАРОДИВСЯ ПРОЕКТ НАЦІОНАЛЬНИХ ІНВЕСТОРІВ - БІЗНЕС100?

Нагадуємо, що Олена Кошарна є одним із засновників та співінвесторів БІЗНЕС100 – проекту 100-а українських підприємців, які створюють перше в Україні колективне ділове медіа, як платформу для взаємодії білого бізнесу.

Наша спільна з пані Оленою історія почалася з організації стенду та участі української делегації у щорічному інвестиційному форумі в Дубай у квітні 2017 року.

Після повернення з Дубай, восени 2017 року, Віталій Антонов, Олена Кошарна, Володимир Чеповий та Олексій Чуєв вирішили трансформувати журналу БІЗНЕС у перше колективне ділове медіа. Так був започаткований проект БІЗНЕС100. «Я вважаю, що це дуже важливий проект. Що всі мають підтримувати! Всі ті, хто білі, прозорі, дбають про свою репутацію. Звичайно, тих людей треба об’єднати! Тому, що ми лише міцні, коли ми разом! Якщо ми можемо об’єднатись навколо економіки, тоді це на 100% буде!», Олена Кошарна, співінвестор БІЗНЕС100.

Пані Олена неодноразово брала участь у наших бізнес-форумах у якості спікера. У вересні 2018 року БІЗНЕС100 спільно із КМЕФ провели Форум «10 УСПІШНИХ СТРАТЕГІЙ ЗАЛУЧЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙ», де національні інвестори БІЗНЕС100 поділились реальним досвідом залучення інвестицій для малого та середнього бізнесу.

Сьогодні у проекті БІЗНЕС100 уже 55 співінвесторів! Залишилось ще 45.

Володимир Чеповий, співзасновник БІЗНЕС100: «Наступний 2019 рік буде дуже важливими для бізнесу і для України в цілому. Вперше за 27 років, ми маємо унікальний історичний шанс суб'єктивізувати білий бізнес України та запропонувати світу власні правила гри. Важливу роль у прискоренні цих процесів будуть відігравати проект національних інвесторів БІЗНЕС100! ДОЛУЧАЙТЕСЬ!

business 100 logo UA 150

-->