1920х200 brand 23opt

Вівторок, 18 вересня 2018 17:56

"Робота з великими цифрами зобов’язує тебе працювати по-білому"

Віталій Антонов, президент “Концерну Галнафтогаз”, засновник холдингу ОККО Group. 

 

Об’єднавшись у проекті БІЗНЕС 100, бізнес виступає саме локомотивом, який прискорить в Україні процеси детінізації. І в процесі великі компанії можуть подати приклад середньому та малому бізнесу.

Робота з великими цифрами зобов’язує тебе працювати по-білому, бо, якщо відволікатися на “чорне”, загубиш дію закону великих чисел. Наша компанія розуміла це ще у 1990-ті роки, а на початку 2000-х ми мали нагоду оцінити переваги такого бізнесу.

У той час компанія почала кредитуватись в іноземних фінансових інституціях, які цінують відкритість і прозорість бізнесу. Маю зазначити, що нам було досить легко розмовляти з міжнародними фінансовими установами, адже ми мали, що їм показати. Якщо ти хочеш, щоб твій бізнес масштабувся, потрібні фінансові та людські ресурси. І треба усвідомити, що як люди, так і гроші хочуть працювати у прозорих компаніях.

Для розвитку бізнесу дуже важливо постійно вивчати нові можливості та не боятися криз. Наприклад, для “ОККО” все починалось у 1998 р. з однієї заправної станції, коли ми з гуртових торговців пальним перейшли в розряд роздрібної торгівлі на АЗС. Ми побачили в цьому перспективи, адже в ті часи АЗС були у жахливому стані. Необхідно було заповнювати цю нішу, розвивати дорожню інфраструктуру. Ми почали вивчати, як наш бізнес робиться у світі та які найкращі зразки можна взяти з міжнародного досвіду та запровадити в Україні. Я сам за кермом проїхав багато країн і в кожній намагався віднайти найкраще. Так зрештою і народилась мережа “ОККО”.

За майже двадцять років роботи на ринку ми пережили не одну кризу. І кожна з них навчила нас одному — дивитися на світ ширше. Так, завдяки кризі 2008 р. ми розробили й запровадили нашу програму лояльності, яка сприяла суттєвому приросту реалізації вже у наступному посткризовому 2009 р.

Шукати нові можливості ми продовжуємо й зараз. Упевнений, що прийде час, коли ми будемо торгувати лише чистою енергією, заряджаючи на своїх станціях електромобілі. Саме тому наша компанія першою в Україні кілька років тому запустила мережу підзарядок.

В Україні дуже багато можливостей для розвитку. І тут неважливо, великий, середній чи малий в тебе бізнес.

Вважаю, що саме економічна незалежність та самодостатність держави є основою нашої політичної незалежності. 

Прочитано 726 раз
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Раз на тиждень ми відправляємо дайджест з найцікавішими та актуальними матеріалами.