Економія часу на пошук робітників, економія коштів на утримання кадрового відділу і можливість для компанії максимально зосередитися на стратегічному напрямку своєї діяльності — це лише частина переваг, які дає HR-аутсорсинг. Але є й недоліки

Визнаний бізнес-стратегією у 1989 р., аутсорсинг у всьому світі стає надпопулярною моделлю забезпечення розвитку компаній

 Незважаючи на турбулентний стан у світовій економіці Кувейт, завдяки раніше накопиченим величезним сумам і розумному використанню їх, відчуває себе досить непогано і дозволяє собі навіть надавати матеріальну допомогу низці держав Арабського світу, і не лише

Українські харчові компанії активно підкорюють арабський світ. Gulfood 2019 — ще один крок назустріч новим ринкам

З чим у кожного з нас асоціюється Smart city? Це — розвиток, за темпами якого часом неможливо встигнути, це завжди потужний стимул просування кожного елемента системи. Концепт, який несе в собі організацію простору та поліпшення життєвих умов нинішнього покоління шляхом оптимізації роботи й інтеграції інформаційних технологій.

Ринок аутсорсингу з кожним роком зростає. Торік обсяг даної послуги на світовому ринку склав $88,9 млрд.

Grid List

Про якісну зміну української політики можна буде говорити тоді, коли такі розробки, як "Економічна стратегія України 2030", стануть основою для публічних дебатів між кандидатами

Фіналісти президентського змагання дають обіцянки, які неспроможні втілити в життя, — більшість з них поза межами компетенції Президента

ПІД ЧАС ПЕРЕДВИБОРЧИХ КАМПАНІЙ, ЧИ ТО ПРЕЗИДЕНТСЬКИХ, ЧИ ТО ПАРЛАМЕНТСЬКИХ, КАНДИДАТИ ОБІЦЯЮТЬ БУДЬ-ЩО: ЗНИЖЕННЯ ТАРИФІВ, ФІКСАЦІЮ КУРСУ, РЕГУЛЮВАННЯ ЦІН, ПРОДОВЖЕННЯ МОРАТОРІЮ НА ПРОДАЖ ЗЕМЛІ, ПІДВИЩЕННЯ ПЕНСІЙ ТА ЗАРПЛАТ. АЛЕ ЧОГО МОЖУТЬ КОШТУВАТИ ПРОЯВИ БЕЗВІДПОВІДАЛЬНОГО ПОПУЛІЗМУ, КОЛИ ВОНИ СТОСУЮТЬСЯ ЕКОНОМІКИ КРАЇНИ? НА ЦЕ ПИТАННЯ ВІДПОВІДАЄ ДОСВІД ГРЕЦІЇ ТА ВЕНЕСУЕЛИ

Аутсорсинг фінансових процесів — це дійсно зручний сервіс, що допомагає оптимізувати низку важливих бізнес-процесів. І зараз він доступний як великим, так і малим підприємствам

2004 р. лондонський журнал “Euromoney” визнав Івана Міклоша кращим міністром фінансів у світі. Він зробив значний внесок в успішне проведення посткомуністичних реформ в економіці Словаччини.

Лише інвестуючи у fintech-стартапи, банки зможуть втримати лідерські позиції у сфері надання фінансових послуг

Валентин Шеветовський, голова наглядової ради ПАТ "Харківський плитковий завод" ТОВ "Керамічна група "Голден Тайл"

«Датагруп» – всеукраїнський оператор зв’язку для бізнесу та дому. Сьогодні оператор є лідером у сегментах передачі даних, міжнародного транзиту трафіка та супутникового зв'язку. У 2018 році доходи компанії «Датагруп» збільшилися на 18 %. Капітальні інвестиції в розвиток мережі склали понад 225 млн грн. Компанія забезпечує підключення до інтернету, надає послуги телефонії, телебачення і відеоспостереження, а також хмарний сервіс від Microsoft та захист від DDos-атак. Ми поспілкувалися із CEO «Датагруп» Михайлом Шелембою про тренди, про 5G у світі та Україні.

У перспективі кількох наступних років треба бути готовими до нової світової кризи чи принаймні до погіршення світової кон'юнктури, передусім для металургії.

Бізнесу не уникнути участі в політиці — питання лише у форматі цієї участі

За даними нещодавнього опитування, 66% споживачів у всьому світі сказали: "Я не пам'ятаю, коли досвід взаємодії з брендом перевершив мої очікування".

Автономність та майстерність — нова мотивація XXI століття

Ми живемо в часи кардинальних змін. І від наших вчинків залежить, яким саме буде майбутнє нашої України. Саме ми зараз перебуваємо на своєрідному роздоріжжі, отож дуже важливо, взявши те краще, що було у наших предків, посилити і перенести його в наше сьогодення та майбутнє. Заради наших нащадків, заради нашої сильної і славної країни.

У серпні 2018 р. Міністерство молоді та спорту України офіційно визнало покер видом спорту. Вже за чотири місяці в Києві провели перший благодійний турнір First Charity Poker Tournament: Big Hearts.

Малий бізнес: від ілюзій до успіху. Повернення до міфу підприємництва. Майкл Гербер

БІЗНЕСУ ПОТРІБНІ ІННОВАЦІЇ, щоб вижити, проте відсоток невдалих інновацій жахливо високий. Практично три з чотирьох нових продуктів або послуг не виправдовують очікувань щодо доходу і прибутку - або ж терплять повну поразку на ринку.

Форум Human Resource HUB III: «Мотивируй! Развивайся! Вовлекай!»

Бизнес календарь
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Форум посвященный вопросам мотивации, развития и вовлечения сотрудников, создания эффективной команды и определения будущего вектора развития компании.

Детальная программа: http://www.hub1.com.ua/upcoming-events/hr/

Для всех наших подписчиков и друзей действует специальное предложение – по промо-коду «business.ua» - 10% скидка.

Приглашаем Вас на осенний Форум с программой, которая зарядит Вас новыми идеями и мыслями, желанием развивать Ваши профессиональные навыки.

«Мотивируй! Развивайся! Вовлекай!»

Любите свою компанию и всем сердцем верите в своих сотрудников? Хотите найти новые векторы развития себя и компании? Интересуетесь современными подходами к мотивации? Тогда этот Форум 100% для Вас.

Дата: 25 сентября 2018

Время и локация: 9:00-17:30, Конгресс отель «Пуща», Киев

Количество участников: 150+

На Форуме выступят Собственники, Директора и HRD компаний:

Carlsberg Ukraine, TEDIS Ukraine, Будинок Іграшок, ДТЭК, ТС ПЛЮС (Сеть гастромаркетов WINETIME), ЛЮКСОПТИКА, Беттертон, 4Service Group, Цитрус, Digma Business Group.

Ознакомьтесь с детальной программой: http://www.hub1.com.ua/upcoming-events/hr/

Спикеры расскажут о том, чем сегодня живут компании в реальном мире, полном вызовов и неопределённостей:

- Лучшие мировые тенденции по управлению сотрудниками на примере компаний: Zappos, Facebook, Google, Twitter.

- Digital и Автоматизация HR-процессов.

- Пути предотвращения кризисных ситуаций в компании в виду оттока кадров.

- Как построить и управлять компанией с душой. Роль сильной команды.

- «Пряники-морковки» или Как сегодня работают системы материальной и нематериальной мотивации. Нестандартные подходы.

- Обеспечение системы преемственности в компании и управление талантами.

- Формирование корпоративной культуры. Командный дух в организации: методы поддержания.

- Как научится работать в удовольствие и избежать профессионального и эмоционального выгорания.

Каждый участник на нашем Форуме найдет именно то, что ему нужно для прорыва и развития сейчас.

Если у Вас остались вопросы или вы хотите принять участие в форуме, обращайтесь:

+38 (044) 353 57 01

+38 (098) 779 71 15

+38 (063) 256 75 80

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.