Epicentr Ceramic Corporation виходить на зовнішні ринки

Новини компаній
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Завод кераміки, що входить до групи компаній "Епіцентр", планує експортувати 6-8 млн кв. м плитки на рік.

Стратегічні контракти та домовленості, які дозволять українському виробнику плитки постачати великий обсяг продукції на зовнішні ринки, були укладені на цьогорічній виставці керамічної плитки Cevisama, яка пройшла в Іспанії.

Українську кераміку планують постачати до Польщі, Голландії, Бельгії, Швейцарії, Угорщини, Німеччини, Білорусі, Литви, Естонії, Таджикистану та Туркменістану. Також вітчизняною керамікою зацікавилися у Франції, Великої Британії, Швеції, Ізраїлі та Ісландії.

Великий попит на українську продукцію в Epicentr Ceramic Corporation пояснюють привабливим поєднанням якості та ціни. Першу чергу заводу з виготовлення керамічної плитки в смт Калинівка група компаній "Епіцентр" запустила в середині минулого року.

"На новітньому виробництві площею понад 70 тис. кв. м встановлене високотехнологічне обладнання світового лідера – компанії SACMI, завдяки якому українська кераміка може успішно конкурувати із провідними світовими виробниками та навіть перевищувати їх в якості продукції", – вважає директор заводу Ігор Тюрдьо.

Наразі потужність виробництва становить 6 млн кв. м на рік. До кінця року буде запущено 3-ю лінію, що дозволить збільшити потужності до 9 млн кв. м на рік. Протягом наступних двох років будуть запущені 4-та та 5-та лінії із загальним обсягом 15 млн кв. м плитки на рік. 50 % продукції експортуватиметься на зовнішні ринки, 50 % – продаватиметься в Україні, здебільшого в материнській мережі – торговельних центрах "Епіцентр".

На сьогодні компанія вже має низку закордонних контрактів на постачання продукції, зокрема вітчизняна кераміка користується попитом в Румунії, Молдові, Німеччині, Азербайджані, Казахстані, Грузії, Канаді та Латвії.

Також на виставці Cevisama компанія "Епіцентр" уклала низку контрактів із провідними світовими виробниками кераміки. Зокрема, у мережі ТЦ "Епіцентр" будуть представлені
останні колекції таких світових лідерів, як: Pamesa Cerámica, Cifre Cerámica, Еmigres, Tau Ceramicа, Cerámica Saloni.

"Більшість з цих брендів у своїх колекціях роблять ставку на природні структури: мармур, граніт, дерево. Пояснюється це тим, що кількість багатьох натуральних каменів у світі скорочується, а люди хочуть бачити їх у своєму інтер'єрі", – говорить директор напрямку покриттів для підлоги мережі "Епіцентр" Олег Шкаровський.

За його словами, ці тенденції матимуть попит і в Україні, оскільки протягом останніх 3-4 років спостерігається зміна споживчих переваг і смаків. Зростає попит на плитку великого формату і природні структури. Наш покупець втомився від класичних моделей та хоче змінити свій простір так, щоб він відповідав його сприйняттю життя.

Нагадаємо, група SACMI відкриває представництво в Україні на базі логістичного центру компанії "Епіцентр".