"Вони називали мій підрозділ мавпами з Південної Америки", - іноземці-найманці отримують тюремні терміни за співпрацю з терористами

 "Вони називали мій підрозділ мавпами з Південної Америки", - іноземці-найманці отримують тюремні терміни за співпрацю з терористами
880
Найманці-іноземці з Європи і Латинської Америки, які воювали на боці терористів на Донбасі, отримують реальні терміни не тільки в Україні, а й у рідних країнах.

Як повідомляє Настоящее время, тюремного ув'язнення вдається уникнути тільки тим, хто залишається на окупованих територіях.

Втім, ще до повернення на батьківщину прихильників терористів можуть очікувати неприємні зміни. Наприклад, американського військового Гійома Кавельє звільнили з армії США відразу після повідомлення про його участь у боях проти ЗСУ.

По поверненню у Велику Британію Бена Стамсона заарештувала британська влада у 2015 році в аеропорту Манчестера, його засудили на більш ніж п'ять років за "надання допомоги сепаратистам".

Суд у Києві засудив до 13 років в'язниці бразильця Рафаеля Лусваргі за "створення терористичної організації і вербування іноземних громадян". Саме він розповів про те, як ставляться "ополченці" до найманців не з Росії.

"Моє відділення, з їхніх слів, самі мавпи з Південної Америки. Це дуже образило всіх бразильців", - заявив він уже з української в'язниці.