АТОшник “координував” поліцію під час затримання правопорушкика (відео)

АТОшник “координував” поліцію під час затримання правопорушкика (відео)
1119
Учасник АТО із Калуша Тарас Кушлик брав участь у затриманні поліцією крадія номерних знаків. Для цього йому довелося поїхати у Долину.

Нещодавно у Калуші з автомобіля бійця АТО невідомі зняли номерні знаки. Замість них залишили номер телефону, а згодом попросили за номерні знаки викуп. «Атовець» звернувся до поліції, але там розвели руками. Зважаючи на те, що п’ять місяців тому у цього ж військового невідомі поцупили із автомобіля електроінструменти, а поліція не могла знайти винних, він вирішив з’ясувати, як триває слідство, пишуть ”Вікна”.

Згодом було встановлено, що крадій імовірно знаходиться у Долині. Туди і виїхали правоохоронці і потерпілий “атовець”. За вказаною адресою вони справді виявили чоловіка, який організував собі “прибутковий бізнес”, і реквізит, з яким він працював — під час проведення санкціонованого обшуку у нього було вилучено номерні знаки деяких автомобілів і спеціально заготовлені карточки з номерами телефону.

Тарас Кушлик, який брав участь у затриманні злочинця, стверджує, що дії поліції були нескоординованими. Хоча вони знали точну адресу, де знаходиться підозрюваний, у чужому місті “блукали” вулицями, а потім ледь не упустили злочинця, коли той уже був готовий втекти через вікно.

— У вас що навіть навігатора елементарного немає? І чому я мав підказувати оперативникам, що чоловік може втекти через вікно другого поверху? — акцентував “атовець”.

Начальник Калуського відділу Головного управління Національної поліції в області Василь Маківничук, у відповідь запевнив, що у чужому місті зорієнтуватися справді нелегко, але робота зроблена і підозрюваний затриманий. Тож, справа вже направлена до суду.