Близько 150 націоналістів приїхали до села на Одещині: звинувачують сільраду в сепаратизмі (фото)

Близько 150 націоналістів приїхали до села на Одещині: звинувачують сільраду в сепаратизмі (фото)
12652
Близько 150 учасників праворадикальних та націоналістичних угруповань Одеси приїхали до села Кучурган Одеської області, що на кордоні з Придністров'ям. 

Вони звинувачують депутатів сільської ради у проявах сепаратизму.

Про це повідомляє з місця подій кореспондент Громадського.

2c319b16a2aaaad939e934d693aceec6.jpg

8f867d80d1deb06e6.jpeg

Напередодні, 9 травня, через центр села Кучурган проїхала парадом колона автомобілів, на яких були, зокрема, радянські прапори та георгіївські стрічки.

Станом на 12 годину дня націоналісти прийшли до Кучурганської сільської школи і намагалися перевірити, «як з дітьми проводять патріотичне виховання». 

Так дії мітингувальників пояснив керівник «Автомайдану-Одеса» Євген Резвушкін.

«Я це сприймаю як акт агресії. Буду звертатися до СБУ та поліції», — заявила у коментарі Громадському директорка школи Лариса Пашура.

Після цього мітингувальники прийшли до будівлі сільради. Вони очікують на приїзд місцевого депутата Максима Івановського. 

Також тут знаходяться близько 80 молодиків спортивної статури, які називають себе місцевими жителями. Порядок охороняють близько 50 поліцейських.

«Ми знали про цю акцію. Сил і засобів у нас достатньо для уникнення провокацій», — повідомив у коментарі Громадському начальник департаменту превентивної діяльності поліції Одещини Іван Іщенко.