Мати загиблого "кіборга" пішла на контракт в армію (відео)

Мати загиблого "кіборга" пішла на контракт в армію (відео)
612
У лавах Збройних більшає жінок. Вони йдуть на контрактну службу і нерідко опиняються безпосередньо на лінії зіткнення. Торік тільки у Черкасах до армії вступили 20 жінок. Більшість із них – рідні вояків.
Одна з таких жінок – Світлана Чорна. 48 річна жінка – мати загиблого "кіборга" Андрія Терещенка. Після втрати сина вирішила продовжити його справу. Півтора року працювала у військкоматі. А нині вирішила підписати контракт.
Світлана вирішила стати санінструктором. Після навчання обере для служби бойову частину. Черкаські волонтери і колеги з військкомату зробили подарунок – укомплектований рюкзак для військових санітарів.Жінки дедалі частіше цікавляться службою в армії. Більшість із них – патріотки з родин військовослужбовців. Альона Каїрцева 2 роки волонтерила, поки її чоловік воював в АТО. Торік у серпні вона стала контрактницею. У правильності рішення не сумнівається.
Зазвичай, для жінок-військовослужбовців підбирають роботу з найменшим ризиком для життя. Проте, з бойовими частинами вони часто опиняються у найгарячіших точках.
За даними Міноборони, у Збройних силах нині служать щонайменше 15 тисяч жінок. Всі вони пройшли спеціальне навчання. Сотні з них взяли участь в АТО. Пліч-о-пліч з чоловіками жінки воюють за мир в Україні. І навіть у тилу неабияк допомагають воякам.