На Вінниччині троє міліціонерів вішали та катували чоловіка (відео)

На Вінниччині троє міліціонерів вішали та катували чоловіка (відео)
405
І тільки через півтора року після інциденту правоохоронців-катів усунули від посад.

Одного травневого ранку в 2015 році до мешканця села Ульянівка Тульчинського району Вадима Садиєва прийшли троє міліціонерів і вивезли його в лісосмугу. Як повідомляє телеканал "Україна", правоохоронці дістали з машини трос, підвісили чоловіка на дереві, били і вимагали зізнатися в крадіжці, до якої Вадим не був причетний. Зі складу, де чоловік працював охоронцем, зникли гербіциди на суму 40 тис. грн.

- «Будемо вішати на тебе, ти від нас нікуди не дінешся! І повір, ми так зробимо, що хрін тебе тут хто знайде. Ми тебе наступний раз вивеземо, закопаємо тут!», - процитував слова катів Вадим.   

Над невинним охоронцем "перевертні" знущалися до самого вечора.

- Один з правоохоронців пхав мені в рота і носа патики гілок, нецензурними словами обзивали, - згадує Вадим.

Після катувань чоловіка покинули в лісі. Він, отямившись, одразу ж поїхав фіксувати побої. Від ударів по голові у Вадима лопнула барабана перетинка. Також місцеві мешканці розповідають, що охоронець складу - не єдина жертва тульчинських правоохоронців.

- Фізичну силу застосовували до всіх, - запевняє односельчанка Вадима Надія Волосенко.

Вадим подав заяви в поліцію та прокуратуру. Там розслідуванням справи займалися півтора року, але довести, що правоохоронці катували чоловіка ніхто не зміг. Більше того, тодішні міліціонери пройшли переатестацію і стали поліцейськими.

- Вони проходили у справі лише свідками. І ця інформація на думку атестаційної комісії не вплинула, - розповіла керівниця прес-служби ГУ Нацполіції у Вінницькій області Ганна Олійник.

Місяць тому слідчі отримали інформацію від мобільного оператора, яка доводить, що того дня правоохоронці дійсно дуже довго знаходилися в лісосмузі. Вчора, 21 лютого, прокуратура оголосила поліцейським підозру у скоєнні злочину. Начальник ГУ Нацполіції у Вінницькій області Юрій Педос усунув всіх трьох від займаних посад. В прокуратурі наполягають на арешті підозрюваних.