На Житомирщині майор поліції погорів на хабарі в 10 тисяч гривень (фото)

На Житомирщині майор поліції погорів на хабарі в 10 тисяч гривень (фото)
225

Заступник начальника Коростишівського відділу поліції вимагав від місцевого мешканця 10 тисяч гривень. Після отримання цієї суми здирник був затриманий працівниками підрозділу внутрішньої безпеки та прокуратури, за сприяння керівництва поліції Житомирської області.

Управління внутрішньої безпеки регіону отримало оперативну інформацію щодо факту вимагання хабаря начальником патрульних одного з відділень поліції Коростишева. За цими відомостями обласна прокуратура розпочала кримінальне провадження.
У взаємодії з поліцією Житомирщини оперативники УВБ встановили, що 35-річний майор поліції вимагав неправомірну вигоду. Гроші призначалися за те, аби не притягувати до кримінальної відповідальності чоловіка, який займався операціями з металобрухтом.

10 тисяч гривень поліцейський отримав, але з цими речовими доказами відразу був затриманий на місці злочину. Хабар з його автомобіля вилучили, а самого поліцейського затримали в порядку ст.208 КПК України.

На теперішній час триває слідство. За отримання неправомірної вигоди законодавство передбачає позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

PM857image001.jpg

PM767image002.jpg

PM198image003.jpg