Особлива історія кіборга, який став борцем з корупцією (відео)

Особлива історія  кіборга, який став борцем  з корупцією (відео)
630
У 22 роки Максим Грищук склав пластову присягу, а відтоді постійно проводив мандрівні табори в горах

За час проведення АТО майже 60 членів скаутської організації "Пласт" вступили до лав української армії, щоб зі зброєю в руках дотримуватися присяги.

 П'ятеро із них загинули на Донбасі. Сьогодні, у межах відзначення 105-річниці від створення "Пласту", про свою війну - на передовій та в тилу - розповість пластун, кіборг із позивним "Прокурор" Максим Грищук.
"Пласт" — національна скаутська організація України, що сприяє патріотичному самовихованню української молоді на засадах християнської моралі. Дата заснування – 1911 рік.

Сімнадцять днів армієць із позивним "Прокурор" захищав Донецький аеропорт. 

Зі своєї позиції на метеореолоічній станції він пішов одним із останніх. Сьогодні його називають прокурором-кіборгом, адже він працює першим заступником антикорупційного прокурора. 

Утім, мало хто знає, що Максим Грищук  ще і пластун.

Чоловік може похизуватися поважною топографічною колекцією. 

Він із дитинства самотужки опановував картографію, а відтоді, як у 22 роки склав пластову присягу - постійно проводив мандрівні табори в горах.

 "На стежки героїв всі приходять по військових, (генштабівських ми їх називаємо) картах", - розповідає пластун Максим.

Максим водив команди 130-кілометровим  маршрутом, щоб пластуни змагалися у витривалості, кмітливості та вправності. 

"Я ходив на Говерлу, провідником був. Це ти передаєш свій досвід, отримуєш нові враження, нові райони відвідуєш", - каже про переваги такого дозвілля Максим Грищук.

Відбули один із найскладніших пластових вишколів "Легіон" і  зовсім маленькі дочки. 

Допоки тато навчав військової справи юнаків, малеча ночувала в наметах та разом з усіма грілася вечорами біля ватри.

Тепер ранок кіборга починається інакше – не з обстрілів. Перед початком робочого дня Максим заводить у садок старшу дочку. 

У кабінеті першого заступника антикорупційного прокурора - багато алюзій до війни на Сході. У шафі полиця тісно заставлена нагородами. Дві з них - найважливіші для Максима. Це ордени "За мужність" третього ступеня і "Народний герой".