Податківці у Львівській області ліквідували цех із виробництва фальсифікованого алкоголю (фото)

 Податківці у Львівській області ліквідували цех із виробництва фальсифікованого алкоголю (фото)
278
У Львівській області співробітники податкової міліції ліквідували підпільний цех, у якому виготовляли фальсифіковані алкогольні напої.

Під час операції "Акциз-2017" і розслідування кримінального провадження, відкритого за ч. 1 ст. 199 (виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів чи білетів державної лотереї) і ч. 2 ст. 204 (незаконне виготовлення алкогольних напоїв шляхом відкриття підпільних цехів або з використанням обладнання, що забезпечує масове виготовлення таких товарів) КК, було встановлено, що на території одного з міст області група громадян організувала роботу підпільного цеху з виготовлення фальсифікованого алкоголю, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ДФС.

Фальсифікат реалізовували через мережу магазинів області за заниженими цінами.

Після низки обшуків, проведених у місцях виготовлення і зберігання алкоголю, було виявлено та вилучено понад 3,2 тисячі літрів необлікованого спирту, пляшки з коньяком, обклеєні підробленими акцизними марками, етикетки, обладнання, яке використовували для незаконної діяльності, а також підроблені марки акцизного податку. 

Загальна вартість вилучених підакцизних товарів становить 615 тисяч гривень. 

640x360.jpg

640x361.jpg

640x1138.jpg