Історія 22-річного кіборга, який без втрат вивів побратимів із оточеного терористами ДАП (відео)

Історія 22-річного кіборга, який без втрат вивів побратимів із оточеного терористами ДАП (відео)
198

Навчання, Майдан, війна — такий шлях швидкого змужніння чоловіків, які на фронті. Володимиру Небіру було лише 22 роки, коли Росія окупувала український півострів та розв’язала війну на Донбасі. Його життя швидко скорегували події в державі.

До війни хлопець вчився на картографа у військовому інституті. Ніхто з «однокашників» не думав, що менше, ніж за рік здобутті знання доведеться випробовувати на фронті у найгарячіших точках Донбасі — Опитне, Водяне, Костянтинівка, донецький аеропорт.

Війна для молодого хлопця почалася ще на Майдані. У «Червоному Хресті» він пройшов курси парамедиків, й там отримав позивний «Доктор Хаус». Потім Володимир чергував медиком на головній площі країни. Під час січневих подій на вулиці Грушевського він рятував людей на лінії зіткнення активістів з силовиками. Тоді вперше побачив смерть.

«Я зрозумів, що наступним може стати будь-хто з нас. І я в тому числі. Тоді було дуже страшно, — говорить Володимир. — А особливо під час лютневих подій, коли було чимало смертей, коли надихався сльозогінного газу до опіків внутрішніх органів».