У БПП вимагають перевірити газовий контракт із РФ на держзраду (відео)

У БПП вимагають перевірити газовий контракт із РФ на держзраду (відео)
251
Розібратися з газовим контрактом, який підписала з Росією у 2009 році тодішній прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко, закликають антикорупційні органи у "Блоці Петра Порошенка". 

Про це голова фракції політичної сили у Верховній Раді Артур Герасимов заявив під час засідання Погоджувальної ради керівників фракцій та голів комітетів ВРУ. 

За його словами, у документі є корупційна складова і навіть державна зрада.Сама Юлія Тимошенко такі закиди колеги спростовує. Стверджує, що той контракт був типовим для всіх європейських країн, які купували російський газ. 

Принцип "бери або плати" на Заході почали скасовувати у 2011 році. Україна це зробила лише тепер. А звинувачення у її бік Тимошенко назвала спробою знищити її політичну силу.

"Підписаний контракт – це не просто злочин проти українського народу, це зрада національних інтересів України, яка мало не знищила країну… 

Ми вимагаємо, щоб незалежні новостворені антикорупційні органи – Національне антикорупційне бюро, Спеціалізована антикорупційна прокуратура – негайно і публічно почали розбиратися в ситуації і протягом двох тижнів поінформували парламент про результати. 

Ми закликаємо комітети Верховної Ради з нацбезпеки та оборони, антикорупційний комітет – негайно викликати колишнього прем'єр-міністра Юлію Тимошенко і розглянути питання державної зради і корупційної складової газового контракту 2009 року", – зазначив глава фракції БПП.