У Києві Поліція затримала банду "клофелінщиків", на рахунку якої десятки злочинів (відео)

У Києві Поліція затримала банду "клофелінщиків", на рахунку якої десятки злочинів (відео)
812
Жертвами зловмисників стали десятки чоловіків, яким вони підсипали у напої сильнодіючі медичні препарати і забирали цінні речі, гроші та банківські картки.

На початку квітня працівники Дніпровського управління поліції отримали інформацію про госпіталізацію у реанімацію чоловіка із отруєнням психотропною речовиною. 

Коли потерпілий прийшов до тями, правоохоронці поспілкувалися із ним та з’ясували, що до події можуть бути причетні дві жінки, із якими він напередодні пив каву.

Як розповів начальник Головного управління Національної поліції у місті Києві Андрій Крищенко, у розважальному закладі потерпілий перебував напідпитку і познайомився із двома жінками. 

Вони запропонували йому кави, яку він випив, після чого нічого не пам’ятає. Вже у лікарні він дізнався, що після зустрічі із незнайомками в нього зникли із кишені мобільний телефон, готівка та банківські картки, з яких згодом зняли кілька тисяч гривень:

«За наданою інформацією потерпілого, ми встановили розважальний заклад і вилучили відеозапис із камер спостереження. 

Згідно із даними запису, під час спілкування жінки щось підсипали у каву, яку чоловік випив і втратив свідомість. Далі його вивели із закладу, посадили у автівку, яка чекала неподалік, та відвезли у невідомому напрямку».

Під час відпрацювання даного злочину оперативники встановили, що зловмисниці «орудують» у змові із іншими чоловіками та жінками. До складу злочинної групи входило вісім осіб, які чітко розподіляли між собою ролі.