У Києві зловмисники під погрозою зброї змушують касирів віддавати гроші (відео)

У Києві зловмисники під погрозою зброї змушують касирів віддавати гроші (відео)
527
Зловмисники із закритими обличчями та у темному одягу заходять до приміщення різних закладів, де під погрозою зброї вимагають у касирів віддавати гроші. 

Про це повідомили у поліції Києва.

На цей час оперативники встановили їх причетність до семи злочинів. 

"У червні до чергової частини Святошинського управління поліції надійшло повідомлення про те, що двоє чоловіків у масках вчинили розбійний напад на пункт обміну валюти. 

На виклик виїхала слідчо-оперативна група, яка провела огляд місця події та вилучила дві гільзи 12-го калібру від гладкоствольної зброї та дві деформовані частини кулі, а також записи з камер відеонагляду. 

Оперативники встановили, що до магазину, у якому розташований обмінник, зайшли двоє невідомих. 

Один із чоловіків вистрілив у вікно пункту, а після почав вимагати гроші. Згодом зловмисники втекли", - повідомили поліцейські. Крім того, працівники карного розшуку столиці встановили, що ця група причетна до скоєння ще шести аналогічних розбійних нападів, скоєних за останні півроку у інтернет-кафе та обмінних пунктах. 

У всіх випадках зловмисники погрожували зброєю та забирали гроші - від 500 до 37700 грн. За загальними підрахунками, зловмисники збагатилися на суму приблизно 80 тисяч гривень.