В Миколаєві водій виштовхав 10-річного хлопчика з маршрутки (відео)

В Миколаєві водій виштовхав 10-річного хлопчика з маршрутки (відео)
6200
У Миколаєві водій виштовхав десятирічного хлопчика з маршрутки, оскільки той був єдиним пасажиром транспорту. Зазначається, що водій не довіз хлопчика до потрібної зупинки, тому дитині довелося йти пішки 2 км, зважаючи на темний час доби й негоду.

"Він мене штовхнув – і я ледве не впав. А він розвернувся і поїхав швидко", – зазначив хлопчик. За словами матері, малюк дуже злякався і почав плакати, щойно її побачив. "Ішла дитина через поле. Уявляєте? Один ішов, ожеледь, темінь, страшно, собаки. Він перелякався, почав плакати", – розповіла вона.

Коли жінка знайшла водія і почала з’ясовувати, чому він так вчинив із її сином, той застосував фізичну силу. "Він мене рукою схопив і кулаком ударив ось сюди. Добре так ударив, я злякалася. Я думала, він мене задушить", – поскаржилася вона. За заявою жінки в поліції вже почали розслідування за фактом завдання легких тілесних ушкоджень.

Як зазначають жителі Миколаєва, такий випадок не поодинокий. Водії маршруток регулярно не довозять пасажирів до кінцевої зупинки, адже їм невигідно.