Ветеран АТО, який втратив на фронті кінцівки, став марафонцем (відео)

Ветеран АТО, який втратив на фронті кінцівки, став марафонцем (відео)
200
Ця історія про українського воїна, для якого не існує слова «неможливо». Багато хто говорив, що він народився у сорочці, і навіть не в одній. З пораненнями та страшним обмороженням потрапив у полон до терористів, потім була ампутація кистей рук та стоп. Та навіть після таких випробувань чоловік продовжує жити повноцінним життям і з успіхом брати участь міжнародних спортивних змаганнях.

Вадима Свириденко мобілізували в літку 2014-го і захищав незалежність країни на сході у складі 128-ї бригади. Під час боїв за Дебальцеве взимку 2015 року, коли його підрозділ намагався вивести з оточення вояків на блокпосту «Балу», Вадим зазнав поранень.

«Це було вранці 16 лютого, коли ми йшли на допомогу іншому блокпосту. Перед самим блокпостом, ми десантувалися та зайняли місце в посадці, і тоді біля нас розірвався снаряд, — згадує жахливі події війни Вадим. — дивно, що я цей постріл навіть не почув. Тільки відчув, що дуже заболіли нога та рука. Відірвало шматок м’яса у передпліччі. Мені поставили крапельниці, зашили. Та ввечері отримали наказ йти на прорив разом із колоною поранених».