Кредит від МВФ, як зашморг

Дайан Денгель, «Счастливая семья», 2015
1002
Дайан Денгель, «Счастливая семья», 2015

Україна, як родина


Дивна радість

Дивлюся на реакцію деяких людей, які вихваляють отримання чергового кредиту від МВФ, рахуйте, ще більшого затягування зашморгу на шиї України, то хотів би зазначити наступне:

Уявімо таку ситуацію – вся родина зібралася за столом: старше покоління (діди), середнє покоління (батьки), і онуки. Приходить до них дід, і говорить : «Шановна родина, їсти вам особливо немає чого. Ви всі працюєте, молодці, але я не наїдаюсь, через те, що ви мало працюєте. Тому, я довожу вас до відома, що я закладаю все своє майно і ваше також, і беру кредит в банку. Мені залишилось тут жити недовго і я хочу пожити красиво – їздити на дорогих машинах, гуляти з гарними дівчатами, відвідувати фешенебельні ресторани, мандрувати за кордоном і просто насолоджуватись життям. Може дам вам доларів по сто, але гуляти буду сам, а ви всі працюйте і більше, і пояса затягніть, бо кредити потрібно віддавати. Як помру – мені все одно як ви мене поховаєте і що ви про мене будете думати, але кредити в банку оформляю на всіх, так що будьте готові, що віддаватимете і ви – діти, і ви – онуки, і правнуки.

Думаю, що після таких слів діду як мінімум переламають ноги, щоб з дому не вийшов, і руки, щоб нічого не підписав.

А проектуючи ситуацію на Україну, я не розумію, чому родина радіє.
Сергій Войченко
Керуючий партнер Адвокатського об'єднання "Войченко і Дульський"
Голова Національного банку України Валерія Гонтарєва повідомила, що надходження третього траншу кредиту Міжнародного валютного фонду (МВФ) очікується 16 вересня. «У нас вже є таке повідомлення від МВФ, що завтра ми отримаємо цей 1 млрд доларів: частина в СПЗ (спеціальні права запозичення – ред.), частина в інших валютах, так як 1 млрд доларів – це еквівалент». Глава Нацбанку зазначила, що до кінця поточного року Україна очікує отримати від МВФ ще 1,3 млрд доларів, але для цього потрібно виконати ряд вимог фонду.


Последние новости: