У Торонто (Канада) цього тижня відбулася третя Міжнародна конференція з українських реформ. Міністри закордонних справ, парламентарі та приватний сектор зібралися разом, щоб поговорити про хід демократичних реформ та інвестиційні можливості в Україні. 

Олена Кошарна, засновниця компанії Horizon Capital та співзасновниця БІЗНЕС100, відповіла на запитання Аманди Ланг, ведучої програми Bloomberg Markets на каналі BNN.

Щороку ринок столичної нерухомості поповнюється новими забудовами та новими проектами.

Унікальне для українського телекомринку рішення, що автоматизує всі етапи роботи з клієнтами й об’єднує їх в єдину IT-платформу

Олексій Чернишов — засновник інвестиційної компанії VI2 Partners, голова наглядової ради Бізнес-асоціації "Український клуб нерухомості"

Про які інновації від українських компаній відомо в світі

Grid List

Ірина Качура, віце-президент з маркетингу компанії Carlsberg Ukraine

“Харчові” інновації обіцяють майбутнє без голоду, відходів і шкідливих страв. Україна теж робить свій внесок у цей чудовій світ

Одна ініціатива для вирішення трьох проблем — екологічної, дорожньої та економічної

Олександр Ніколенко, керівник онлайн-банку для підприємців ТАС24 Бізнес

Юрій Батхін, віце-президент із розвитку бізнесу Mastercard в Україні

Генеральний менеджер ради банківської групи “Альфа-Банку Україна” Іван Світек та співзасновник платформи відкритих інновацій RE:ACTOR Олександр Романішин розповіли БІЗНЕСу про важливість цифрових інновацій для майбутнього банків та бізнесу, про досвід співпраці та її перші плоди

Андрія Адамовського вважають одним із найбільш непублічних українських бізнесменів, він входить до списку 100 найбагатших людей України його статки сягають $60 млн.

Вперше бізнесмен зголосився дати відеоінтерв`ю лідеру найбільшої в Європі спільноти молодих підприємців Young Business Club Андрію Остапчуку, який започаткував проєкт "100 найбагатших людей України".

У  цій розмові Адамовський розповів історію про перші зароблені $2 млн; про 10-річний конфлікт навколо ТЦ Sky Mall; про те, як продав свою компанію Рінату Ахметому; про випадкові знайомства, які приводять до мільйонних контрактів, а також дав практичні поради починаючим українським підприємцям.

У рамках інформаційної співпраці БІЗНЕС пропонує текстову версію інтерв`ю.

Кількість інформації, яку люди і компанії самостійно публікують про себе в мережі Інтернет, а також відомості, що потрапляють в мережу — все це ставить під загрозу таємницю листування, приватність життя, збереження комерційних і державних таємниць. Інформація в цифровому вигляді та доступ до неї стають ключовим стратегічним ресурсом, що створює гостру необхідність впровадження адекватних заходів захисту. 

Журнал "БІЗНЕС" обговорив ризики та можливості ініціативи президента України "Держава у смартфоні”, а також прогнози на наступний рік з IT-бізнесменом, власником компанії "Октава Капітал" Олександром Кардаковим.

Галузь управління людськими ресурсами, або HRM (human resource management), набирає все більшої ваги в українському бізнесі. Адже цей бізнес активно втрачає кадри. А дехто вже катастрофічно

Про захист інтелектуальної власності український бізнес думає в останню чергу

Дефіцит робочої сили підігріває цікавість HR-менеджерів до новітніх технологій, завдяки яким можливості відділу кадрів швидко змінюються

У Києві 2-3 серпня відбудеться Міжнародна конференція з демократичної освіти IDEC: Education NOW — головна подія року для вчителів та батьків. 

Україна здобула сумнозвісну славу дешевої робочої cили та "донора мізків" для більш розвинутих країн. На тлі нестабільної політичної та економічної ситуації в країні ця проблема дедалі загострюється і набуває катастрофічних масштабів.

І, не зважаючи на щорічне збільшення кількості мігрантів, офіційної статистики, яка веде їх облік, досі не існує. Чи не єдиним інструментом такого підрахунку є онлайн-лічильник ukrainianpeopleleaks.com. З моменту його запуску (з 20 березня 2018 року) і станом на сьогоднішній день з України виїхали 1,3 млн громадян (ця цифра змінюється щохвилини).

Про те, що змушує перспективних українців покидати рідну країну, отримувати європейську освіту та пристосовуватися до західного життя, БІЗНЕСу розповів менеджер з трансформації бізнесу в компанії SAP Austria Дмитро Клименко, який наразі здобуває ступінь МВА в одній з найпрестижніших бізнес-шкіл Європи WU Executive Academy (Відень).

Знайомі інгредієнти, знайомі гості та знайома атмосфера – Бермудський трикутник, який затягує будь-якого креативного шеф-кухаря у великому ресторані.

Як з нього вибратися і де взяти натхнення, коли, здавалося б, все настільки просто і зрозуміло?

Про муки творчості та непереборне бажання створити wow-ефект – шеф-кухар одного з найвідоміших ресторанів Києва Veranda on the river Сергій Башинський.

У суботу, 6 липня, о 20:00 в Царському Селі пройде святкування Івана Купала.

10 вопросов Артему Пивоварову,

Free Time
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Певец и автор песен, о связи с космосом, интеллектуальном просвещении поклонников и кино о музыке

 

1. Музыка для вас это работа или творчество?
— Музыка — это не ремесло, не работа. Для меня она значит намного больше — увлечение, любовь, жизнь, агония. Это мое все. Я создаю музыку непосредственно для себя, поэтому ни в коем случае не могу сказать, что это работа. Когда я выхожу на сцену, я понимаю, что происходит некий энергетический взаимообмен, здесь мои переживания смешиваются с эмоциями аудитории. Работа — это постоянство и монотонность, а концерты — это разный я, разные публика и атмосфера. Поэтому музыка — это не труд, это любовь всей моей жизни.

2.   Вы любите восточные единоборства. А шоу-бизнес — это защита или нападение?
— Это зависит от того, кто ты на просторах шоу-бизнеса, каковы твои позиция и роль здесь. Это и определяет, защищаешься ты или нападаешь. Я склонен к состоянию гармонии, поэтому никогда первым не иду на какие-то конфликты. Зачастую я сохраняю баланс — вот моя защита. Но бывают ситуации, когда просто необходимо быть первым: я чувствую, что должен. Тогда я нападаю!

3. Что в приоритете: деньги и слава или стремление увлечь аудиторию своим творчеством?
— Конечно, я хочу, чтобы моя аудитория увеличивалась и людей, зависимых, как и я, от музыки, становилось все больше. Поэтому меня не интересует материальная прибыль. Если бы я хотел делать деньги, я бы создавал абсолютно иную музыку: более форматную, популярную, покупаемую, я бы сказал. Но я здесь не за этим! Я лишь хочу делиться музыкой, которая живет внутри меня.

4. Автор песен не хочет написать роман в стихах?
— Я пишу стихотворные зарисовки, и, должен признаться, мне приходило в голову что-то подобное, но пока я не вижу такой глобальной темы, которую мне хотелось бы раскрыть в книге. Поэтому мне проще сублимировать мои мысли в песнях, в музыкальной форме — так я раскрываюсь намного больше.

5. Почему прекратили “забиваться партаками” и перешли к “стихийным” настроениям?
— “Забиваюсь партаками” — это некий этап в моей жизни, когда я писал сразу для двух своих проектов: Art Ray и “Банальное радио”. Второй — это такой сатирический образ, который был создан для высмеивания абсолютно разных жизненных человеческих историй. Это было несерьезно, на уровне “ой, прикольно, я хочу так сделать”.
И только когда я осознал, что музыка — моя Стихия, я начал делать серьезные вещи, мотивационные, смысловые, сильные, идейные.

6.  Tropical Hause, New wave, Drum’n’Bass популярны в Европе, но не в Украине. Почему?
— Это лишь вопрос времени. Я думаю, к нам точно еще придет Drum’n’Bass и Tropical Hause. А New wave — это достаточно глобальное понятие, это такая музыка, которую ранее никто не делал, это явление абсолютно инновационное и экспериментальное. Новая волна — это комбинирование и смешение всевозможных стилей. Поэтому, мне кажется, в Украине New wave даже покруче, чем в Европе.

7. Вы сняли интернет-сериал о музыке. Будут еще работы на поприще кино?
— Я не могу сказать, что это была для меня кинематографическая работа, ведь там было много музыки: она была в идее, теме, сюжете и даже в героях. Моя первоначальная цель — рассказать о музыкантах. В будущем я бы с удовольствием сыграл в каком-то фильме или сериале.
А еще хотел бы снять художественное кино в противовес документальному “Unknown”. Оно тоже было бы о музыке!

8. В своих клипах вы снимаете абсолютно разных людей, в том числе и альбиносов. В чем идея?
— Для меня важно развивать музыкальную культуру в нашей стране, говоря о темах, которые еще не затрагивались. Важна свобода действий, чувств, мыслей — всеобъемлющая свобода. Я точно открыт всему новому, готов экспериментировать, знакомиться с новыми творческими личностями и вступать в коллаборации с ними. В этом и заключается весь кайф создания музыки!

9. Вы часто говорите о связи с космосом, о том, как живут на других планетах?
— Если я расскажу, то, скорее всего, меня заберут туда. Поэтому я не раскрою эту тайну, ведь тогда не успею сделать все дела здесь, на Земле, воплотить в жизнь все планы, а их, поверьте, у меня очень много накопилось (смеется).

10.  В чем состоит жизненная миссия?
— Жить. Любить. Творить.