Запуск стартап-акселератора INTECRATOR

Intecracy Ventures та EY в Україні запрошують 20 вересня на презентацію унікального стартап-акселератора INTECRATOR.

Intecracy Ventures (інвестор групи IT-компаній, що працюють під брендом Intecracy Group) та EY в Україні об’єднали зусилля й можливості для створення абсолютно нової для України моделі акселераційної програми для стартапів – INTECRATOR.

Акселератор працює за пілотною для України моделлю "Venture Builder" і взаємодіє з високотехнологічними стартапами від етапу створення прототипу (MVP) до виведення повноцінного продукту на ринок.

Команди з інноваційними ідеями матимуть чудову нагоду отримати практичну професійну підтримку у створенні своїх продуктів та рішень, а також їх швидкому просуванні на українському та міжнародному ринках. Участь в INTECRATOR дозволить найбільш успішним стартапам співпрацювати з великими компаніями – лідерами у відповідних секторах.

На заході з нагоди запуску акселератора ви дізнаєтесь про плани й особливості роботи INTECRATOR в Україні, а також матимете змогу поспілкуватись із засновниками, менторами, інвесторами та координаторами проекту.  

Серед спікерів заходу:

  • Юрій Сивицький, член правління Intecracy Ventures;
  • Михайло Віговський, член правління Intecracy Ventures;
  • Олексій Імас, асоційований директор, керівник EY Start-Up Accelerator та лідер з інновацій EY в Україні.

Також плануються виступи окремих менторів, які будуть працювати з відібраними стартапами.

Дата та час: 20 вересня 2019 року (п’ятниця), 17:00

Місце проведення: Urban Space 500 (вул. Бориса Грінченка, 9), м. Київ

Акредитація ЗМІ: за телефоном +380 50 411 13 69 або за електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та триває до 12:00, 20 вересня 2019 р.

Реєстрація на захід: З питань реєстрації для участі у заході звертайтесь за телефоном +380 67 507 0120 або за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Більше інформації про INTECRATOR за посиланням: http://intecrator.com/

Партнери INTECRATOR:

Cisco – світовий лідер у сфері ІТ та мереж. 

AEQUO – прогресивна українська юридична фірма з індустріальною спеціалізацією.

UnityBase – програмна платформа для оперативного створення високопродуктивних Web-орієнтованих систем.

Про Intecracy Ventures:

Компанія Intecracy Ventures  допомагає підприємцям у пошуку інвестицій та розвиває їх до стадії фінансування, а також дає можливість венчурним інвесторам отримати великий перелік стартапів у різних галузях економіки.

Intecracy Ventures  являється інвестором групи IT-компаній, що працюють в рамках об’єднаного бренду  Intecracy Group, а також ряду стартапів.

Про EY:

EY – міжнародний лідер з аудиту, оподаткування, супроводу угод і консультування з питань ведення бізнесу. Компанія також має значну експертизу в галузі технологій та інновацій.

 EY посідає провідну позицію серед лідерів із надання послуг з автоматизації роботизованих процесів (RPA) та впровадження IoT за версією HFS Research, 2018. Компанія є лідером у галузі консалтингу з питань кібербезпеки за версією ALM, 2018. EY застосовує близько 2000 ботів для автоматизації процесів усередині компанії та для надання послуг клієнтам.

 EY підтримує корпоративних клієнтів у впровадженні інновацій та надає комплексну й системну підтримку високотехнологічним стартапам.

Тип події: Партнерський івент

Уже вшосте Форум "Диригенти змін" об’єднає власників і керівників українських та міжнародних компаній, авторитетних суспільних і державних діячів та лідерів думок задля спільної мети – трансформації себе, власного бізнесу та держави.

  • 24 жовтня 2019, 09:00 - 24 жовтня 2019, 18:00
  • Hilton Kyiv, бульвар Тараса Шевченка, 30

Тип події: Партнерський івент

25 жовтня в Києві у конференц-холі “Депо” відбудеться Форум “Бізнес без паперу”, присвячений темі впровадження цифрових технологій.

  • 25 жовтня 2019, 09:00 - 25 жовтня 2019, 18:00
  • конференц-хол “Депо”, вул. Антоновича, 50

Тип події: Партнерський івент

В інноваційному парку UNIT.City відбудеться міжнародна tech-конференція Ukrainian Israeli Innovation Summit 2019, присвячена індустріям майбутнього та співпраці України з Ізраїлем.

  • 30 жовтня 2019, 13:20
  • Київ, вул. Дорогожицька, 3