business head ads

Форум основних гравців автопрому України

Тип події: Партнерський івент

21 листопада 2019 року в Соломоново, що в Закарпатській області, відбудеться зустріч основних гравців ринку автомобільних виробників України.

Захід організовують Федерація роботодавців України та Федерація роботодавців автомобільної галузі

Форум об’єднає власників компаній, промисловців, виробників, керівників ключових підприємств, роботодавців, іноземних інвесторів та представників експертного середовища. Серед запрошених: власники топ-виробничих підприємств України та регіону, представники керівництва Федерації роботодавців України, а також зарубіжні партнери.

Закарпаття є осередком кластерної ініціативи та піонером у розвитку кластеру автомобільної промисловості та інших високоточних виробництв. Програму розраховано таким чином, що у Вас буде можливість відвідування найбільших інноваційних підприємств регіону із залученням іноземних інвестицій та ознайомлення із досягненнями промисловості регіону для запрошених партнерів.

Реєстрація на Форум до 25 жовтня 2019 року: https://cutt.ly/hek0ASZ

Детальна програма заходу: https://fra.org.ua/uploads

Адреса: Київ, вул. Перемоги, 46, ПрАТ Єврокар / CJSC Eurocar

-->

Тип події: Партнерський івент

У Києві 26 листопада відбудеться V Форум і Премія з нерухомості країн Східної Європи та Азії, який збере понад 200 компаній з Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови та України.

  • 26 листопада 2019, 09:00 - 26 листопада 2019, 18:00
  • InterContinental Kyiv, вул. Велика Житомирська 2а

Тип події: Партнерський івент

26 листопада в Mercure Congress Centre відбудеться Конференція з Євгеном Чічваркіним

  • 26 листопада 2019, 09:00 - 26 листопада 2019, 18:00
  • м. Київ, MercureCongressCentre

Тип події: Партнерський івент

Що об'єднує бізнес-візіонерів Оскара Хартманна, Андрія Федоріва, Марину Авдєєва, Артура Мхітаряна, Євгенія Дихне та Дмитра Зінченка? Швидкість прийняття рішення в бізнесі: вони не чекають, поки хтось реалізує прогнози і зловить хвилю хайпа, а беруть і втілюють їх у життя тут і зараз. Вони не бояться робити помилки в бізнесі, а беруть максимум від своїх помилок.

  • 27 листопада 2019, 10:00 - 27 листопада 2019, 19:00
  • HILLSONG CONFERENCE HALL, Київ,