business head ads

Конференція з Євгеном Чічваркіним

Тип події: Партнерський івент

26 листопада в Mercure Congress Centre відбудеться Конференція з Євгеном Чічваркіним

 Геній нестандартних слоганів, гедоніст 80-го рівня, який прославився своєю прямотою та підходом до мотивації. Талановитий підприємець своє бажання "щось продавати" реалізував з феноменальним успіхом. Зліт прийшовся на 1997 рік, коли йому вдалось виростити з маленької компанії "Евросеть" мережу міжнародного рівня.

Що привело Євгена до успіху: талант, знання, невпинна праця чи все разом? Що надихає бізнесмена рухатись вперед, навіть крізь розруху, недивлячись на факапи? Як досягати мети, не втрачаючи себе? Всі ці та багато інших питань можна буде задати особисто!

Учасники конференції отримають море натхнення, корисну інформацію про те як з маленької компанії створити бізнес-імперію, як продовжити створювати неймовірні проекти, попри перешкоди. Крім того учасники зможуть особисто задати власні питання безпосередньо Євгену Чічваркіну та отримати відповідь "просто тут і зараз"!

Під час конференції Ви дізнаєтесь про те які рішення приводять до успіху, а які знищуть бізнес, як пережити невдачу, та чому не варто боятись факапів. Також Євген Чічваркін поділиться порадами про те, як у всьому цьому вирі грошей та бізнесу не втрачати себе та насолоджуватись кожною секундою свого життя.

 Організатор: Освітня компанія PRIZMA організатор наймасштабніших форумів "Бізнес Концентрат" (2 роки поспіль, 17 000 + учасників), "Перша Чоловіча Конференція" (1000 + учасників) та засновник "Клубу підприємців PRIZMA".

Запрошуємо представників ЗМІ до співпраці.

Попередня акредитація ОБОВ'ЯЗКОВА, до 17:00, 22 листопада включно.

Контактна особа для акредитації та з питань інформаційного партнерства: +38 063 953 44 03 (Анастасія) або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Детальна інформація на сайті: https://chichvarkin.prizma-company.com/

 

-->

Тип події: Партнерський івент

У Києві 26 листопада відбудеться V Форум і Премія з нерухомості країн Східної Європи та Азії, який збере понад 200 компаній з Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови та України.

  • 26 листопада 2019, 09:00 - 26 листопада 2019, 18:00
  • InterContinental Kyiv, вул. Велика Житомирська 2а

Тип події: Партнерський івент

26 листопада в Mercure Congress Centre відбудеться Конференція з Євгеном Чічваркіним

  • 26 листопада 2019, 09:00 - 26 листопада 2019, 18:00
  • м. Київ, MercureCongressCentre

Тип події: Партнерський івент

Що об'єднує бізнес-візіонерів Оскара Хартманна, Андрія Федоріва, Марину Авдєєва, Артура Мхітаряна, Євгенія Дихне та Дмитра Зінченка? Швидкість прийняття рішення в бізнесі: вони не чекають, поки хтось реалізує прогнози і зловить хвилю хайпа, а беруть і втілюють їх у життя тут і зараз. Вони не бояться робити помилки в бізнесі, а беруть максимум від своїх помилок.

  • 27 листопада 2019, 10:00 - 27 листопада 2019, 19:00
  • HILLSONG CONFERENCE HALL, Київ,