Розвиток бізнесу: Черкаській Агенції потрібен директор

Федосенко Роман, «Лидер», 2008
12318
Федосенко Роман, «Лидер», 2008

В Агенції регіонального розвитку Черкаської області вакантна посада керівника

На початку жовтня Черкащина презентувала Агенцію регіонального розвитку. Як зазначив у розмові з БІЗНЕСом Юрій Ткаченко, голова Черкаської обласної державної адміністрації, новостворена інституція покликана об’єднати інтереси влади, бізнесу і громади, що надасть можливість вирішення головних питань: залучення інвестицій, подолання корупції, супровождення інвестора, стратегічного розвитку області.

Унікальність Агенції полягає у тому, що вперше в Україні представники місцевої влади, науки, бізнесу та громадськості офіційно об’єднали партнерські зусилля заради розвитку окремого регіону – Черкащини. До цього часу виконує повноваження директора Агенції регіонального розвитку Черкаської області Володимир Чеповий, президент громадської спілки «Українська Бізнес Асоціація». Наразі найважливішою справою є пошук гідного очільника Агенції, з приводу чого в понеділок, 31 жовтня, відбулася прес-конференція за участю представників влади, підприємців та членів правління Агенції.

Зміст виконуваної за посадою роботи

– загальне керівництво установою, участь в підготовці, управлінні та розширенні команди працівників та експертів АРР Черкаської області;

– постановка задач, координація та контроль всіх поточних операційних завдань та проектів, які реалізує АРР, забезпечення їх інтегрованості у загальний напрям діяльності АРР з реалізації Стратегії та операційного плану регіонального розвитку Черкаської області;

– презентація регіону та перспектив його розвитку серед міжнародних фінансових та донорських організацій, органів влади та місцевого самоврядування України;

– пошук партнерів як на національному так і на міжнародному рівні;

– налагодження співпраці з органами влади та місцевого самоврядування, міжнародними організаціями, представниками бізнесу та громадськості;

– написання проектів територіального розвитку, організація процесу залучення фінансування для їх реалізації;

– реалізація та звітування щодо виконання проектів сталого територіального розвитку області;

– планування та досягнення показників розвитку території, таких як залучення інвестицій та додаткових ресурсів для територіального розвитку, створення нових робочих місць, самозайнятість населення та розвиток МСП, і т. д.

Вимоги до кандидата на посаду наступні: робота директора передбачає повну зайнятість з випробувальним терміном 3 місяці та зарплатнею 25 тис грн. Повна вища освіта в галузі економіки, управління та адміністрування, вільне володіння державною та англійською мовами. Інші вимоги включають: від 5 років досвіду управління та проектної діяльності, робота з міжнародними організаціями; організація діяльності команд та мереж спільної дії, start-up та щоденної операційної діяльності протягом останніх 4 років; стратегічне та нешаблонне тактичне мислення, лідерські якості, користувач сучасних технологій та інструментів, необхідних для управлінської діяльності; високі аналітичні та комунікативні навички; досвід роботи у сфері залучення ресурсів для розвитку; досвід роботи із органами державної влади та місцевого самоврядування; самостійність, відповідальність, здатність швидко приймати рішення та виконувати поставлені завдання; бажання працювати та вдосконалюватися.


Нам потрібен найкращий

Новостворена Агенція регіонального розвитку – це проектний офіс, який повинен планувати регіональний розвиток, ідентифіковувати ключові перешкоди та готувати проектні рішення по їх усуненню. В першу чергу – це креативна команда проектних менеджерів. Організаційно-правова форма Агенції дозволить мати гнучкість і оперативність у прийнятті рішень, практично повністю позбутись бюрократії. Дуже важливою є незалежність та відсутність монопольного впливу на неї з боку засновників. Високий рівень оплати праці дозволить наймати на роботу професійних людей.

Людина, яка очолить установу точно повинна розумітися в питаннях місцевого економічного розвитку, мати високі комунікаційні здібності, бути лідером, який сформує команду професіоналів.

Окремо варто виділити репутаційну складову, оскільки великий обсяг роботи необхідно буде проводити із офісами міжнародних організацій. Керівник Агенції – це людина, яка користується безмежною довірою в експертному середовищі.

Роман Карманнік
Директор Департаменту регіонального розвитку Черкаської ОДА
Відбір кандидатів буде здійснюватися в два етапи: 1-й – відбір надісланих резюме, 2-й – співбесіда з відібраними кандидатами. Перелік документів включає, крім резюме, мотиваційний лист з обґрунтуванням своєї зацікавленості роботи в АРР та документи на підтвердження кваліфікації (дипломи, сертифікати, рекомендаційні листи, т.д.). Останній день подання документів 30 листопада 2016 року, надсилати їх потрібно за електронною адресою ardofcherkasyregion@gmail.com. Остаточне рішення по кандидатурі буде прийматися голосуванням Наглядової Ради АРР.
Последние новости: