БПП кнопкодавила за призначення Найджела Брауна аудитором НАБУ (відео)

БПП кнопкодавила за призначення Найджела Брауна аудитором НАБУ (відео)
4651
Під час голосування на пленарному засіданні у вівторок, 21 березня, про призначення представника Верховної Ради України до складу комісії зовнішнього контролю з проведення незалежної оцінки (аудиту) ефективності діяльності НАБУ депутати з "гальорки" Блоку Петра Порошенка - ймовірно, Олександр Урбанський і Вадим Денисенко - кнопкодавили.

 На відео голосування видно, як народний депутат Сергій Лещенко знімає на смартфон момент голосування депутатів з "гальорки" БПП. Однак йому перешкоджає знімати колега по фракції Гліб Загорій.


 Бажання Порошенка за будь-яку ціну призначити кишенькового аудитора НАБУ вже навіть не смішно. 

200 голосів "за" при потрібних 226. Ви всі особисто могли бачити в стрімі, як Кононенко безперервно телефонував комусь та ходив домовлятися до "Опозиційного блоку". 

screenshot_5.jpg

screenshot_6.jpg

І вкотре провал. Уже скоро місяць Банкова намагається проштовхнути потрібну людину за квотою Ради з однією метою - зруйнувати єдиний незалежний антикорупційний орган, який вже йде по сліду друзів та подільників президента. 

Це постійна, безперервна та абсурдна ганьба особисто Петра Порошенка, - зазначив нардеп Лещенко.

На табло поіменного голосування системи "Рада" видно, що "за" проголосували всі місця заднього ряду БПП, хоча на двох місцях в ньому - між Олександром Урбанським та Вадимом Денисенком - ніхто не сидів. 

Аудитора в НАБУ не призначили - не вистачило голосів.

Последние новости: