Картки Домана

Картки Домана
232

Всі батьки хочуть, щоб їхня дитина розвивалась не гірше за однолітків. Саме тому нерідко мама й тато практично з народження шукають способи розвинути інтелект маляти. Одним із найкращих варіантів є заняття з картками Домана, завдяки яким кожен бажаючий може виховати з пелюшок зі своєї дитини справжнього генія.

В чому секрет популярності методики розвитку дітей по Глену Доману

Для занять з картками Домана не потрібно ніяких спеціальних знань, навиків, тому уроки може проводити мама в домашніх умовах самостійно. Для цього достатньо лише обрати тут спеціальні картки з урахуванням віку маленького учня і виділити декілька хвилин в день для заняття.
Уроки з картками проводити не просто легко, але й достатньо цікаво, цей процесс неодмінно зацікавить маму, яка і сама в процессі навчання дізнається масу нової енциклопедичної інформації та отримає незабутній досвід спілкування з найкращим учнем – своєю дитиною.
Розпочинати навчання можна з перших місяців життя, тому батьки новонароджених немовлят можуть не чекати, доки їх маля підросте, а вже зараз починати підготовку до школи. Адже давно відомо, що мозок дитини активно росте з самого народження, тому з перших тижнів немовлята здатні сприймати і засвоювати велику кількість нової інформації.
Особливістю навчання з картками є те, що дитина уроки за методикою лікаря Домана сприймає за цікаву гру – розвагу, від якої вона отримує справжнє задоволення.

Особливості карток Домана

Сьогодні можна зустріти в продажі велику кількість розвиваючих наборів карток, але картки Домана мають свої відмінності:
1. Фон карток є білим, зображення чітке, зрозуміле та реалістичне. На одній картці повинен забражатися лише один предмет. Всі надписи виконуються крупними літерами червоного кольору, завдяки чому слова, літери та цифри швидко запам’ятовуються.
2. Справжні картки Домана виготовляються із екологічно чистих матеріалів. Зображення надруковані з використанням натуральних барвників, які не здатні нашкодити маляті і визвати у нього алергію.
3. Картки розподіляються на різні тематики (овочі, фрукти, транспорт, тварини, рослини, побутові предмети, професії, космос, географія, тощо.). Одну серію карток можна придбати як окремо, так і в наборі, що складається із декількох тематичних комплектів.
4. Картки Домана виготовляються на різних мовах, тому, якщо батьки бажають виховати справжнього поліглота, їм варто придбати комплекти не тільки українською чи російською, але й англійською, німецькою або французькою мовами.
Навчання з картками Глена Домана сприяє розвитку пам’яті та інтелекту дитини. Дуже скоро всі дорослі помітять, що ваш малюк розвивається набагато краще від одноліток, так як він дуже допитливий, краще засвоює нову інформацію і досить вдало складає логічні ланцюжки.Последние новости: