Металочерепиця в сучасному будівництві: криємо дах якісним матеріалом

Металочерепиця в сучасному будівництві: криємо дах якісним матеріалом
62
Розпочали ремонт у будинку або на дачі? Не має значення, чи буде ваша переробка косметичною або капітальною. Все одно прийде той самий момент, коли потрібно вирішити, які матеріали вы будете використовувати  для покрівлі даху.

Не є таємницею, що сьогодні одним з найпопулярніших будівельних матеріалів є металочерепиця. Вона універсальна і досить проста в обробці. 

Крім того, цей матеріал має дуже естетичний вигляд. До того ж металочерепиця  наразі виграє по співвідношенню ціни та якості. 

Якщо відкинути всі розмови про зовнішню красу  та цінову політику і розглянути практичність матеріалу, можна побачити багато плюсів.

Одна з головних переваг – стійкість до зовнішнього впливу. З таким дахом жодні погодні умові не впливатимуть на затишок оселі. Метало черепиця витримає  і дощ, і сніг, і  сильний вітер.

Такий ефект вдалося досягти завдяки тому, що кожен сталевий лист оброблений сплавами алюмінію та цинку. Стандартна товщина сталевого листа складає 0,3-0,5 мм. Іноді зустрічаються і більш товсті листи - 0,55 або 0,6 мм.

Щоб черепиця якомога довше зберігався свій колір, виробник при її виготовлені використовує пластизол, поліестер і призму як фінішне покриття. Це гарантує збереження даху протягом багатьох років.

Ще один плюс – це  відсутність проблем з монтажем. Матеріал, зазвичай, розробляється за стандартним зразком, і має вигляд великих металевих листів. Якісна металочерепиця має чітку геометрію. Тому при правильному монтажі вона щільно прилягають лист до листа. До того ж виробник покривають її спеціальною захисною плівкою. Це сприяє запобіганню пошкодження матеріалу під час монтажу. З урахуванням цих нюансів час встановлення металочерепиці значно скорочується.

Потрібно відзначити, що металочерепиця буває двох видів: глянцева і матова. У кожної є як переваги, так і недоліки. Обираючи один з видів, потрібно чітко розставити пріоритети. 
Експерти радять купувати металочерепицю з деяким запасом. Якщо наявного матеріалу не вистачить для завершення будівельних робіт, його доведеться докуповувати. Але листи від різних виробників найчастіше не збігаються за розміром і формою профілю. Не варто ризикувати.

Магазин будівельних матеріалів «Квадратбуд» пропонує обрати найбільш відповідний варіант з безлічі запропонованих позицій. У компанії гарантують швидку доставку матеріалів в будь-яку точку України. Це стало можливим за допомогою добре розвиненої регіональної мережі торгових представництв. Якість товару гарантується.

Будуйте надійно разом з інтернет-магазином «Квадратбуд».  


Последние новости: