Американський сенатор Маккейн розкритикував висловлення очільника МЗС ФРН про Росію

Американський сенатор Маккейн розкритикував висловлення очільника МЗС ФРН про Росію
92

Американський сенатор-республіканець Джон Маккейн піддав різкій критиці висловлення очільника Міністерства закордонних справ Німеччини Франка-Вальтера Штайнмаєра щодо Росії та України. Свою думку з цього приводу член Сенату США висловив учора, 12 березня, у Вашингтоні, пише Korrespondent.net сьогодні, 13 березня.

Яку заяву зробив очільник МЗС ФРН
Він закликав Захід бути терпимим щодо Росії

Міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр закликав міжнародне співтовариство проявити терпіння щодо Росії. За словами німецького дипломата, попри збройний конфлікт на Донбасі та підтримку України в ньому, Захід не повинен втратити в особі Росії партнера. Країни повинні зберегти хороші стосунки.

Виступаючи в Центрі стратегічних і міжнародних досліджень (CSIS), очільник німецького зовнішньополітичного відомства зазначив, що Росія завжди буде для Європи найбільшим сусідом.

Як прокоментував це Маккейн
Джон Маккейн звинуватив Берлін у бездіяльності щодо політики Кремля в Україні

Американський сенатор-республіканець заявив, що німецький дипломат разом зі своїм урядом ухиляється від того, щоб обмежити дії Володимира Путіна. Кремль у свою чергу продовжує політику винищення українців. Последние новости: