Румунія і Польща виявили готовність допомогти Україні в реалізації реформ

Румунія і Польща виявили готовність допомогти Україні в реалізації реформ
73

Президент Румунії Клаус Йоханніс заявив, що його країна разом із Польщею допоможе Україні в реалізації реформ. Про це політик поінформував на спільній прес-конференції зі своїм польським колегою Броніславом Коморовським, передає Українська правда сьогодні, 13 березня.

Які впровадять реформи
62 реформи

Петро Порошенко у своїй стратегії сталого розвитку «Україна-2020» запропонував українцям 62 реформи. Гарант Конституції ще в 2014 році підписав відповідний Указ, згідно з яким відбудуться зміни на законодавчому рівні для досягнення європейських стандартів життя громадян України.

Першочерговими реформами серед усіх запланованих у прес-службі українського лідера назвали реформу системи національної безпеки і оборони, проведення антикорупційної кампанії, реформу державного управління, податкової системи, охорони здоров'я та створення сприятливого середовища для ведення бізнесу. Причому підсумком останньої пріоритетної реформи стане виведення України в топ-30 країн рейтингу Doing Business.

Що вже зроблено
Перші кроки щодо децентралізації

У межах фінансової децентралізації провели перші реформи. У цьому Україна зрушилила з мертвої точки. Більше того, реформи вплинуть на зміни і в інших сферах. На сьогодні близько 97 відсотків органів місцевого самоврядування затвердили свої бюджети на поточний рік. Уже прийнято 11488 місцевих бюджетів, іще не затвердженими залишилося лише 335 бюджетів.

Окрім того, у країні проведено перший етап податкової реформи. У її межах податків стало вдвічі менше, також заборонені перевірки малого та середнього бізнесу. Уведена система легалізації заробітних плат ЄСВ. Последние новости: