Українську журналістку Наталію Кокоріну затримали в Криму співробітники ФСБ

Українську журналістку Наталію Кокоріну затримали в Криму співробітники ФСБ
67

Співробітники Федеральної служби безпеки в Сімферополі (Крим) вивели з батьківського дому і відвезли редактора «Центру журналістських розслідувань» Наталію Кокоріну. Як повідомляє видання сьогодні, 13 березня, редактора посадили в машину і відвезли в невідомому напрямку.

Що стало передумовою
Обшук у квартирі

«Центр журналістських розслідувань» повідомив, що в Криму співробітники ФСБ Росії проводять обшуки в квартирах журналістів інформаційного агентства.

На яких підставах
Невідомо

Підстави для їхнього проведення не відомі.

Кого ще обшукали
Автора статей і колишнього редактора агентства

Сьогодні вранці ФСБ обшукали і квартиру автора статей та колишнього редактора «Центру журналістських розслідувань» Анни Андрієвської. Вона розповіла, що під час обшуку вилучили комп'ютер, який належить її батькові і до неї відношення не має. Сама Андрієвська в Криму давно не живе. За словами журналістки, проти неї порушено кримінальну справу за матеріалами «Центру журналістських розслідувань» щодо волонтерів батальйону «Крим».

Що стало передумовою
Доповідь про свободу преси в Криму

Репортери без кордонів опублікували доповідь про свободу преси в Криму. За даними організації, на півострові майже не залишилося вільних від впливу влади ЗМІ. Последние новости: