Яценюк назвав 10 досягнень Кабміну за 100 днів роботи

Яценюк назвав 10 досягнень Кабміну за 100 днів роботи
102

Український прем'єр Арсеній Яценюк назвав 10 досягнень Кабінету Міністрів за 100 днів роботи. Список успіхів очільник уряду озвучив сьогодні, 12 березня.

Що зазначив Яценюк перш за все
Створення гарної команди

Прем'єр-міністр, перш за все, зазначив, що створена «загальна команда». Яценюк мав на увазі єдиний погляд парламентарів та урядовців на майбутнє країни.

Які ще успіхи
Розпочато реформи і виплачено зарплати

Підсумовуючи стоденну роботу чинного уряду, Яценюк зазначив, що всі пенсії, соцвиплати та зарплати виплачені. Крім того, у країні проведено перший етап податкової реформи. У її межах податків стало вдвічі менше, а також заборонені перевірки малого та середнього бізнесу. Уведена система легалізації заробітних плат ЄСВ.

Очільник уряду також зазначив, що Кабмін розпочав перший етап бюджетної децентралізації. Арсеній Яценюк не забув згадати і про одне з головних досягнень.

Шостим пунктом він назвав підписання угоди про асоціацію з ЄС. У своєму звіті прем'єр згадав і про поліпшення в енергетичному секторі.

Що сказав Яценюк про АТО
Прем'єр згадав реєстрацію переселенців і виплати

Арсеній Яценюк зазначив, що в країні налічується 1,1 млн переселенців. Уряд справно платить їм щомісячну допомогу, забезпечуючи із житлом.

Окрім того, українська влада піклується і про фінансування військовослужбовців. Лікують поранених солдатів за рахунок держави.

Завершальним пунктом у списку досягнень стало те, що Україна розпочала судові процеси з Росією. Наша країна залучила Росію за контрактом із транзиту газу і вимагає підвищення тарифу. Последние новости: