Ілларіонов: у керівництві РФ передбачаються кадрові зміни

Ілларіонов: у керівництві РФ передбачаються кадрові зміни
153

Андрій Ілларіонов, екс-радник президента РФ, а нині старший науковий співробітник Інституту Катона в столиці США вважає, що Росія стоїть на порозі кадрових змін у керівництві держави. Про це він написав у своєму блозі.

За його версією, Прем'єр-міністра РФ Дмитра Медведєва замінять Сергієм Івановим. А Володимир Путін піде на заслужений відпочинок.

Що відбувається у керівництві РФ на думку Ілларіонова?
Боротьба двох угруповань

У своєрідному стилі Ілларіонов пише про те, що «партія «крові й бабла» поступається перед натиском «партії «великої крові». Такий «розклад» у керівництві країни він називає «змовою генералів», оскільки з одного боку в ній беруть участь два генерал-полковника, три генерала армії, а з іншого – підполковник.

Прогноз щодо подальшого розвитку подій?
Відставка Путіна

Ілларіонов упевнений, що опорні сили «національного лідера» паралізовані. Окрім того, сам Путін, за спостереженнями екс-радника, зник із медіа-простору, скасувавши візит до Казахстану і підписання договору з Південною Осетією. Усе це, уважає Андрій Ілларіонов, дає змогу зробити прогноз, що найближчими днями слід чекати відставки Путіна.

Як відомо, Президент РФ не з'являвся на публіці з 5 березня, що породило безліч чуток про його можливі проблеми зі здоров'ям. Последние новости: