Гончарук побачив прогрес у детінізації української економіки

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Верховна Рада підтримала важливі для української економіки законопроєкти, які дозволять країні розвиватися значно швидше.

Про це заявив прем’єр-міністр Олексій Гончарук, коментуючи підтримку Верховною Радою низки законопроєктів з економічного блоку реформ, повідомляє БІЗНЕС з посиланням на Урядовий портал.

"Сьогодні ми стали свідками реального прогресу з детінізації української економіки. Законопроєкти №1053 і №1073 заслуговують на ухвалення з декількох причин. По-перше, ми мотивуємо споживачів отримувати фіскальні чеки. По-друге, вимагаємо за рахунок спрощення і здешевлення процесу застосування РРО все-таки їх використовувати. По-третє, цими заходами підвищуємо рівень захисту прав споживачів", — сказав прем'єр.

Читайте також: 

Експерти пояснили, чого варто очікувати бізнесу від впровадження програмних РРО

Гармонізація з ЄС: що отримає бізнес від нового закону "Про публічні закупівлі"

На його думку, підтримка парламентом законопроєкту №1080 дозволить зменшити тиск на бізнес, тим самим стимулювати його до "білого" способу ведення діяльності. За його словами, законопроєкт розроблено з метою гуманізації кримінальної відповідальності за ухилення від сплати податків, а також це нівелює можливість тиску службових осіб слідчих органів, які стежать за додержанням податкового законодавства.

Також Гончарук зауважив, що ухвалення законопроєкту №1076 щодо вдосконалення публічних закупівель дозволить розвивати конкурентне середовище у сфері закупівель в Україні. "Більше того, ми гармонізуємо Закон України "Про публічні закупівлі" з Директивами Європейського Союзу з питань закупівель. Це важливо в рамках Угоди про Асоціацію", — наголосив прем’єр.

Окрім цього, парламент підтримав ще одну ініціативу з економічного блоку реформ — законопроєкт №1050. Очільник уряду вважає, що його реалізація сприятиме розвитку малого і середнього підприємництва. "Надмірна регуляція має відійти в минуле", – резюмував Гончарук.

Нагадаємо: