В Європі відсутня тотальна фіскалізація

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

У всіх країнах Європи відсутня тотальна фіскалізація — малий бізнес звільнений від обов`язкового використання реєстраторів розрахункових операцій (РРО).

Про це йшлося на міжнародній конференції "Почни з малого — досягнеш більшого!", інформує БІЗНЕС з посиланням на Facebook-сторінку координатора економічних груп Економічної експертної платформи Олега Гетмана.

"Загальний висновок [конференції] — всі країни Європи мають спрощені системи. У жодній країні Європи відсутня тотальна фіскалізація (у всіх країнах є позбавлення від РРО), значна кількість країн мають ставки податку на ССО, схожі зі ставками в Україні, більшість не ведуть товарного обліку", — написав Гетман.

Читайте також: 

Експерти пояснили, чого варто очікувати бізнесу від впровадження програмних РРО

Бізнес застерігає владу від тотальної фіскалізації

The Детектор: Що робить влада для бізнесу

Рано чи пізно ми прийдемо до загальної фіскалізації, але не зараз

Як приклад було наведено досвід Грузії, де широка фіскалізація призвела до порушення закону майже всіма малими суб'єктами підприємництва.

"За підсумками панельної дискусії учасники домовились продовжити вдосконалення законодавства для спрощення ведення бізнесу та погодились додатково обговорити можливі моделі фіскалізації", — додав експерт.

Нагадаємо: