Після невідставки: чекаємо на Кононенка в уряді

Після невідставки: чекаємо на Кононенка в уряді
651

Зараз розглядається навіть варіант проведення виборів влітку, чого не ризикнув зробити ще жоден з попередників

Очевидно, що недовідставка Кабінету міністрів була заздалегідь спланованою, а не ситуативною. Судячи зі списку тих, хто не голосував за відставку, рішення було прийняте у вузькому колі олігархів, які й не дали голоси контрольованих депутатів.

Про сценарій знало обмежене коло осіб. Багато хто хотів отримати від свого голосування, точніше неголосування, дивіденди, але не отримав. Звідси й безглузда заява Королевської.

Проте важливіше те, що буде далі. Не всі звернули увагу на цікавий закон № 3700, який було прийнято перед голосуванням щодо Кабміну. Він дає право корегувати партійні списки вже після виборів, а саме: виключати з партійних та списків кандидатів у депутати.

Тепер чекаємо на прийняття відповідного рішення щодо наступного прохідного кандидата зі списку — Андрія Богдана, якого керівництво фракції бачити у Раді не хоче. Це розблокує можливість входження в оновлений (найближчим часом) Кабмін декількох депутатів з президентської фракції. Йдеться, зокрема, про 29-й номер — Ігоря Кононенко.

Питання можливих дострокових виборів на часі та залишається відкритим. Враховуючи падіння рейтингів Блоку Петра Порошенка, розглядається навіть варіант проведення виборів цього літа, чого не ризикнув зробити ще жоден з попередників.

Последние новости: