Весняний діловий форум: український бізнес потребує змін

Весняний  діловий форум: український бізнес потребує змін
1140

15 квітня 2016 року у Львові на Весняному діловому форуму відбудеться зустріч власників великого та малого бізнесу, фінансистів та економістів, представників влади тощо.

Напрями розвитку української економіки, перспективні ринки, відкриті для українських компаній, а також тренди в українській економіці на найближчі роки – усі ці питання обговорюватимуть учасники заходу.

Форум, як діловий майданчик для представників влади та бізнесу, передбачає декілька панелей, кожна з яких присвячена спеціальній темі.

Тренди розвитку економіки 2016-2020

Спільні зусилля представників бізнесу та влади допоможуть визначити пріоритетні шляхи розвитку української економіки а також врегулювати питання діяльність суб’єктів господарювання на законодавчому рівні.

В обговоренні братимуть участь: Віктор Галасюк (керівник Комітету з питань промислової політики та підприємництва), Олена Білан (ІС Dragon Capital), Михайло Згуровський (ректор НТУУ «КПI», академік Національної академії наук України) Павло Шеремета (економіст, Школа управління УКУ). Модератором виступить Юрій Пивоваров (керівник оргкомітету Київського міжнародного економічного форуму).

Переосмислення парадигми розвитку Львова

Розвитку міста Лева буде присвячена друга панель на форумі. Марк Зархін («Кумпель Групп») та Тарас Кицмей (SoftServe) висловлять думки щодо переосмислення моделі розвитку міста.

Фінансовий сектор – стан та перспективи

Що відбувається з ресурсами? Як почуває себе банківський сектор? На яку фінансову підтримку може сподіватись реальний сектор економіки?

Ці та інші питання фінансового ринку також потребують обговорення. Серед спікерів: Сергій Пономаренко (директор департаменту відкритих ринків Національного банку України), Сергій Стратонов, представник Universal Bank, голова наглядової ради, а також генеральний директор фінансово-соціальної мережі нового покоління WIDE.Up Олег Малкін.

Вихід на нові ринки – успішні приклади

Як, незважаючи на кризу, вийти на європейський та світовий ринок – чи не найголовніше питання для українського бізнесу. Усе це можливо, і учасники на власному прикладі це доведуть. Вони розкажуть про те, як львівський виробник може працювати та ефективно втілювати задумане. Модератором виступить Ярослав Романчик (президент Асоціації українського бізнесу в Польщі).

Польща: досвід реформ і можливості для України

Окремої уваги заслуговує співпраця України та Польщі. Остання може бути гарним прикладом для українців: той, хто прагне чогось досягти, може змінити свою країну, як це зробила Польща. Серед учасників обговорення:

  • Яцек П’єхота, президент Польсько-Української Господарчої Палати, колишній міністр економіки Польщі та депутат Сейму;
  • Бартош Мусялович, керівник відділу сприяння торгівлі та інвестиціям Посольства Польщі в Києві;
  • Сергій Шейка, директор центру розвитку польсько-українського бізнесу ПАТ «КРЕДОБАНК»;
  • Марек Павлусь, генеральний директор Снєжка-Україна.

Весняний діловий форум відбудеться 15 квітня на «Арені Львів». Детальніше про програму заходу можна дізнатися за посиланням.

Последние новости: