Економічне зростання України: «to be or not to be»

Економічне зростання України: «to be or not to be»
291
Економічне зростання України: «to be or not to be»
14 грудня з 12:00 до 16:00 в рамках угоди про співпрацю між Федеральною торговою комісією США, Агентством США з міжнародного розвитку та Фондом розвитку конкуренції щодо надання технічної допомоги Україні у розвитку економічної конкуренції відбудеться круглий стіл на тему: «Проконкурентна регуляторна політика – запорука економічного розвитку України».
Ні для кого не секрет, що економіка нашої держави переживає не найкращі часи: незначні темпи економічного зростання, зниження інвестиційної привабливості України, монополізація ринку, збільшення рівня економічної концентрації, низький рівень конкурентної культури, та як наслідок - недобросовісна конкуренція, недієвість законодавчої бази, відсутність механізму належного громадського та експертного контролю за розвитком економічної конкуренції тощо – осі ті сумні реалії сьогодення. Ключем до вирішення проблеми, перш за все, є розвиток дієвої проконкурентної регуляторної політики держави.
Власне саме для винесення на обговорення широкого загалу ключових питань щодо стану, перспектив розвитку та шляхів удосконалення проконкурентної регуляторної політики України, і було організовано захід.
У дискусії візьмуть участь народні депутати відповідальні працівники Кабінету Міністрів України, керівники Міністерства економічного розвитку та торгівлі України, Антимонопольного комітету України, регуляторних органів, бізнес-об’єднань та експертних організацій.
Організаторами заходу є Фонд розвитку конкуренції, Рада підприємців при Кабінеті Міністрів України, Федерація роботодавців України, Український союз промисловців і підприємців.
Місце проведення: America House , вул. Миколи Пимоненка, 6 (вхід на територію Американського дому можливий лише у разі пред’явлення дійсного документа державного зразка з фотографією: внутрішнього паспорту, закордонного паспорту або прав водія).
Акредитація ЗМІ триває до 10:00 14 грудня за телефоном: +38 (044) 221 00 58 або ж ел.поштою: admin@cdf.com.uaДовідка:
Фонд розвитку конкуренції – українська громадська організація, яка об’єднує провідних українських та міжнародних експертів (юристів, економістів, галузевих експертів, політиків, державних службовців) з метою обговорення актуальних питань та напрацювання пропозицій щодо вдосконалення функціонування системи захисту економічної конкуренції в Україні.
Діяльність Фонду розвитку конкуренції сприяє: удосконаленню конкурентного середовища для ведення бізнесу на товарних ринках, впровадженню правил професійної етики у конкуренції для учасників ринків, пошуку шляхів до вдосконалення конкурентного права та правозастосування з урахуванням найкращих світових практик, підвищенню відкритості і прозорості діяльності державних регуляторів та їх взаємодії з учасниками ринків, адвокатування конкуренції серед державних органів України.
Фонд співпрацює як з міжнародними організаціями та установами: Федеральною торговою комісією США, Агентством США з міжнародного розвитку, так і з державними органами України: Верховною Радою, Апаратом Президента, Кабінетом Міністрів, Антимонопольним комітетом, Радою підприємців при Кабінеті Міністрів.
Последние новости: