Новим генеральним директором мережі супермаркетів "Наш Край" став Мечислав Ружанський

Новим генеральним директором мережі супермаркетів "Наш Край" став Мечислав Ружанський
252

Генеральним директором мережі супермаркетів "Наш Край" з лютого 2017 року призначений Мечислав Ружанський.

Мечислав Ружанський має тривалий успішний досвід у торговельній галузі. Понад 16 років він працює на керівних посадах у великих ритейлерських компаніях.

Зокрема, Мечислав Ружанський пройшов шлях від директора з розвитку до директора гіпермаркетів мережі "Tesco"  у містах  Лодзь,  Гдиня, Влоцлавек (Республіка Польща), а також обіймав посаду директора проекту "Перекресток" в X5 Retail Group.

З призначенням нового керівництва стратегічна лінія мережі залишається незмінною.

Мечислав Ружанський, Генеральний директор мережі супермаркетів "Наш Край": "Пріоритетними напрямками роботи є  розвиток  франчайзингової мережі "Наш Край", розбудова дистрибуційного центру та впровадження нових технологій продаж."

 

Довідка: Торговельна мережа «Наш Край» - національний оператор на ринку рітейлу, представлена у трьох форматах: супермаркет, магазин "біля дому" та експрес. На сьогоднішній день мережа «Наш Край» є лідером ринку франчайзингу рітейлу України та  входить до Інвестиційної Групи "Volwest Group". Перший магазин розпочав свою роботу у 2001 році. З 2004 року мережа розвивається по франчайзингу.

www.nashkraj.ua

Адреса центрального офісу:

м. Луцьк, вул. Карбишева, 1

Тел.: 8 800 501 41 80, +38 (0332) 78 66 24.Последние новости: