Інвестиційна група "VolWest Group" розвиватиме в Україні міжнародну мережу SPAR

Інвестиційна група "VolWest Group" розвиватиме в Україні міжнародну мережу SPAR
358

24 січня у Києві «SPAR Україна Корпорейшн», що входить до Інвестиційної групи «VolWest Group» та Міжнародна група «Spar International» підписали договір про співпрацю. Предметом двосторонніх домовленостей став розвиток на ринку України міжнародної мережі SPAR.

SPAR – це міжнародна спілка самостійних ритейлерів із різних країн, які працюють разом під брендом SPAR, щоб забезпечити високий рівень сервісу, оптимальне співвідношення ціни і якості для своїх покупців. Постійний обмін досвідом, інноваціями та передовими технологіями забезпечує конкурентоспроможність кожного партнера.

Для покупців SPAR – це широкий асортимент якісних і свіжих товарів, європейські стандарти обслуговування, індивідуальний підхід до кожного клієнта, комфорт і затишок у кожному магазині.

«SPAR Україна Корпорейшн» має наміри вже протягом кількох найближчих місяців відкрити у Рівному перший супермаркет.

За інформацією генерального директора компанії Сергія Шавлукевича, у найближчих планах Інвестиційної групи відкриття 15 магазинів до кінця 2017 року. SPAR в Україні розвиватиметься у 4 торгових форматах: Spar Express (магазини біля дому торговою площею до 200 кв.м), Spar (супермаркети 200-800 кв.м), EuroSpar (супермаркети 800-3000 кв.м), InterSpar (гіпермаркети понад 3000 кв.м).

За словами Сергія Шавлукевича, на даний час у стратегічних планах Інвестиційної групи "VolWest Group" є динамічний розвиток і розширення мережі до 50 торгових закладів упродовж 3 років за рахунок відкриття власних і франчайзингових магазинів SPAR.

Детальна інформація для партнерів розміщена на сайті www.spar.ua та на сторінці у соціальній мережі Фейсбук www.facebook.com

Довідка

На сьогоднішній день SPAR - це найбільша в світі мережа маркетів, супермаркетів і гіпермаркетів, що працює в 42 країнах світу на 4-х континентах, налічує більше 12300 магазинів, в яких більше 370 000 співробітників забезпечують передовий сервіс щодня для 13 мільйонів покупців. Товарообіг мережі SPAR за рік складає понад 33 мільярди євро.

VolWest Group – інвестиційна група, що працює на ринку приватного капіталу. Компанія заснована у 1992 році та працює у 15 видах діяльності. Основним завданням VolWest Group є ефективне стратегічне управління бізнес-проектами. Компанія інвестує в стійке зростання бізнесу Групи, спрямоване на збільшення його акціонерної вартості, диверсифікацію ризиків та лідерство на ринках присутності. Центральний офіс знаходиться у місті Луцьку.

Основними франчайзинговими інвестиційними проектами компанії є мережа супермаркетів "Наш Край" (15 років досвіду у ритейлі, 221 торговий заклад); мережа піцерій "Тарантелла" ( 7 піцерій, 3 - франчайзингові, 7 років досвіду); мережа гуртівень солодощів "Карамеля",( 13 гуртівень, з них- 9 франчайзингових, 1 рік розвитку); мережа гіперлокальних видань "Район.IN.UA" ( 8 видань, 3-франчайзингових, 1 рік розвитку).Последние новости: