Прес-анонс: дискусія "Енергоефективність: як держава допомагає населенню?"

Прес-анонс: дискусія "Енергоефективність: як держава допомагає населенню?"
173
Учасники заходу говоритимуть про державну політику з енергоефективності, про механізми підтримки людей, які Уряд пропонує взамін на підвищення тарифів. Говоритимуть і про Урядову програму з енергоефективності, яка в народі отримала назву "теплі кредити".


Буде також презентовано національне дослідження Держенергоефективності, проведене спільно з IFC та USAID, "Ефективність державної підтримки в реалізації енергоефективних заходів в ОСББ", успішні приклади утеплення багатоповерхівок за Урядовою програмою і зменшення їх мешканцями витрат на ЖКП.


Основні спікери: Голова Держенергоефеективності Сергій Савчук, керівник проекту IFC "Енергоефективність в житловому секторі України" Софія Лінн (Sophia Lynn), директор Проекту USAID "Муніципальна енергетична реформа в Україні" Діана Коркасайте (Diana Korsakaite), керівник житлово-комунальних програм громадянської мережі "Опора" Тетяна Бойко, міський голова Луцька Микола Романюк, Голова Асоціації енергоаудиторів України Андрій Цибулько, Голова правління Ради Голів ОСББ м. Луцька Роман Бондарук, Голова правління ОСББ "Альма-центр" (м. Харків) Юлія Самой
лова, Голова правління ОСББ "Берегиня" (м. Львів) Олександра Слободян.


Організатор: Держенергоефективності за підтримки проекту IFC "Енергоефективність в житловому секторі України" та проекту USAID "Муніципальна енергетична реформа в Україні".
Програма дискусії за посиланням: http://saee.gov.ua/sites/default/files/Agenda_08_07_2016.pdf.


Місце проведення: м. Київ, вул. Рейтарська, 8/5а, прес-центр ІА "Інтерфакс-Україна".
Початок заходу: 12:00.
Акредитація ЗМІ здійснюється до 10:00 12.07.2016 р. за телефонами: (044) 590-59-65, 096 906 85 95 та e-mail: saeepressa@gmail.com.
Вхід за журналістськими посвідченнями.

Последние новости: