Презентація Валерія Пекара "Різнобарвний менеджмент"

Презентація Валерія Пекара "Різнобарвний менеджмент"
254
22 грудня, о 19:00 відбудеться презентація книги Валерія Пекара «Різнобарвний менеджмент». Усіх охочих запрошуємо в ДОВЖЕНКО книги.кава.кіно (вул. Бульварно-Кудрявська, 43а).

Валерій Пекар — президент компанії "Євроіндекс". Підприємець з 1992 р. Викладач Києво-Могилянської бізнес-школи. Автор понад 250 статей з менеджменту, маркетингу, ІТ, футурології. Член команди "ВікіСітіНоміка". Співзасновник Громадянської Платформи "Нова Країна". Член Національної ради реформ.
У книзі "Різнобарвний менеджмент" популярно викладено теорію еволюції людського мислення, організацій та великих соціальних систем, за якою останнім часом у професійній літературі закріпилася назва «інтегральна динаміка».

Ця красива і практична модель надає не лише ключ до розуміння стилів лідерства та управлінських культур, але й інструменти їх зміни. Текст ґрунтується на курсі лекцій, який автор читає у провідних українських бізнес-школах, але суттєво перевищує його за обсягом. Книга розрахована на підприємців та керівників-практиків, зацікавлених у розвитку власних навичок менеджменту та вдосконаленні своїх компаній та організацій.

22 грудня, о 19:00
ДОВЖЕНКО книги.кава.кіно
вул. Бульварно-Кудрявська, 43а
Последние новости: